בליץ' חוזרת רשמית לעונה אחת אחרונה של סדרת האנימה

סדרת האנימה בליץ' הכריזה רשמית על קאמבק עתידי למסך הקטן, בו היא תעבד מחדש את הסיפור Thousand Years Blood War שסיים את המנגה

בליץ'

עברו כבר כמה שנים טובות מאז בליץ' של היוצר טיטה קובו (Tite Kubo) הסתיימה גם על המסך וגם בתור מנגה, אבל מתברר שהמותג מתכוון לעשות קאמבק עם עונה חדשה של סדרת האנימה.

העונה החדשה תעבד את הסיפור של Thousand Years Blood War, בו שבט הקווינסים מוציא לפועל את תכנית הנקמה שלו ב-Soul Society אחרי שהאחרון רודף אותם במשך שנים ומאיים להכחידם. זה הסיפור האחרון והיחיד של המנגה שעוד לא הגיע למסך לפני שסדרת האנימה בוטלה.

ההכרזה על הקאמבק נעשתה בדרך ציור במגזין המנגה שונן ג'אמפ, שמודיע על העיבוד ומלווה בציור של דמויות שונות שיש להן תפקיד באותו סיפור ספציפי.

למי שלא שמע על בליץ' בעבר, נספר ממש בקצרה שהעלילה מספרת על תלמיד תיכון בשם איצ'יגו, שיכול לתקשר עם רוחות המתים. בזכות היכולת הזו הוא מסתבך עם שיניגמית בשם רוקיה (Shinigami, "אל מוות" ביפנית) ומסייע לה במיגור רוחות רעות.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך מתי העונה החדשה של בליץ' תעלה לאוויר.

בנימה אישית יותר, אני מקווה שינצלו את ההזדמנות לעשות עיבוד מסודר יותר מחומר המקור, שהיה מצד אחד מרוח ומצד שני הסוף שלו היה חפוז ברגע שהנהלת שונן ג'אמפ הקציבה מספר פרקים סופי לקובו לסיים את המנגה שלו. אפשר רק להחזיק אצבעות.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות