אלו הן התכניות של Hearthstone לשנה הקרובה

לראשונה מאז השקת המשחק, דמות חדשה מצטרפת לתשע הדמויות המקוריות של Hearthstone ואיתה סדרת קלפים ומכניקה שעוד לא ראינו לפני כן

אמש קיימה בליזארד שידור סטרימינג בו היא הכריזה על התכניות שלה למשחק הקלפים Hearthstone בשנה הקרובה, שתיקרא Year of the Phoenix.

החידוש הגדול ביותר הוא הצטרפותו של גיבור חדש לתשעת הגיבורים הקיימים, לראשונה מאז צאת המשחק. הגיבור החדש הוא צייד השדים Illidan, מעין שילוב היברידי בין השדים של ה-Warlock לבין האפשרות להתחמש ולתקוף ישירות עם ה-Hero Ability כמו ה-Rogue. הוא מוגדר כדמות שמתאימה לטקטיקה אגרסיבית משלב מוקדם של המשחק. המכניקה הייחודית של צייד השדים נקראת Outcast, בה לחלק מהקלפים יהיה אפקט נוסף אם משתמשים בהם כאשר הם מונחים בקצה צד שמאל או ימין של הקלפים המוחזקים ביד באותו רגע.

כאשר הגיבור החדש יושק באופן רשמי ב-2 באפריל, כל השחקנים יקבלו בחינם 30 קלפים ייחודיים שלו. רשימה חלקית של הקלפים שיעמדו לרשותו ניתן למצוא כאן. באותו תאריך יתקיים במשחק אירוע מיוחד כדי לציין את ההשקה שלו.

מספר הקלפים האפשריים לאיסוף של צייד השדים יורחב ל-45 עם יציאת חבילת ההרחבה הבאה של המשחק, שנקראת Ashes of Outland. היא תושק חמישה ימים לאחר מכן ב-7 באפריל.

מבחינת תכניות נוספות, בהמשך הדרך מצב המשחק Battlegrounds יתחיל להשתמש ב-Season Pass בתשלום. הוא יעניק בונוסים מסוימים כמו האפשרות לבחור דמות אחת מתוך ארבע במקום מתוך שלוש. מי שהספיק בתקופת הניסיון לפתוח חלק מהבונוסים כמו סטטיסטיקה מפורטת על ביצועיו, ימשיך ליהנות מהם בחינם.

תגובות

במאמר זה

נגישות