אפקט הקורונה: נינטנדו ישראל תעשה משלוחים עד הבית

לאור המציאות החדשה, החנות של נינטנדו ישראל תאפשר החל מהיום לרכוש משחקים ומוצרים מהאתר שלה ולקבל אותם יום אחרי במשלוח עד הבית

נינטנדו ישראל

לאור מגיפת הקורונה וההנחיות של משרד הבריאות להימנע מלצאת מהבית ככל הניתן, רבים מאיתנו לא יודעים מה לעשות עם כל הזמן הפנוי הזה. כדי להקל על ציבור הגיימרים, החנות של נינטנדו ישראל החליטה לקחת יוזמה לפיה ניתן מהיום להזמין משחקים דרך האתר הרשמי והם יגיעו אליכם הביתה במקום לצאת לאסוף אותם.

האתר של נינטנדו ישראל מציע לגולשים להזמין הביתה לא רק משחקים, אלא גם אפשרות לרכוש את הקונסולה עצמה ואביזרים נלווים. בכל אופן, כל מה שתזמינו יגיע במשלוח שמתבצע מהיום למחר. שימו לב כי נכון לכרגע אזור הפעילות מוגדר לגוש דן בלבד. מי שמתגורר רחוק יותר יכול עדיין לרכוש משחקים בפורמט דיגיטלי, שיתקבלו במייל.

הנה מה שאמר בנושא רון קלדס, מנכ”ל חברת תור גיימינג, שהביאה לארץ את החנות של נינטנדו:

“בזמנים מסוג זה שמאופיינים בשהייה ארוכה בבית, לחץ וחרדה, אנו רואים גידול משמעותי בצריכת משחקים. המשחקים של נינטנדו אומנם לא נחשבים למוצר צריכה בסיסי, אך יש להם חשיבות עצומה בתקופה כזאת. הם עוזרים להתמודד עם השעמום, מפיגים לחצים, מהווים בילוי לכל המשפחה, ואפילו יכולים לעזור לנו להישאר בכושר ולא לטפס על הקירות בבית. זה נכון לילדים כמו למבוגרים”

בנימה אישית יותר, אין ספק שעומדת בפנינו תקופה מורכבת שלא הכרנו לפני. טוב לדעת שקיימים עסקים, שבמקום ללכת על הפתרון הקל של לסגור את הבאסטה, לוקחים יוזמה כדי להקל על ההסתגלות של כולנו לשגרה החדשה הזו.

תגובות

במאמר זה

נגישות