ברק שחור של CW בוטלה, עונה 4 תהיה האחרונה

ב-CW החליטו על כיבוי אורות של הסדרה "ברק שחור", אולי כדי לפנות את הדרך לסדרת הספין-אוף שנמצאת בתהליכים בימים אלה

ברק שחור

רשת CW הכריזה כי היא מורידה את השאלטר על הסדרה ברק שחור והיא תסתיים רשמית בתום עונה 4, כך לפי דיווח של האתר Entertainment Weekly.

לא נמסרה סיבה רשמית מדוע ברק שחור בוטלה – האם זה היה מתוכנן מראש שהסדרה תיגמר אחרי 4 עונות או משהו קרה מאחורי הקלעים? כרגע אין לנו תשובות לשאלות הללו.

בכל אופן, ב-CW כבר חושבים על הצעד הבא – סדרת ספין-אוף על Painkiller, דמות משנית שהכרנו במהלך הסדרה. השואוראנר של הספין-אוף יהיה סאלים אקיל (Salim Akil), שעבד באותו תפקיד גם על הסט של ברק שחור.

הנה מה שהיה לאקיל להגיד בעקבות ההכרזה על ביטול הסדרה:

"כאשר התחלנו את המסע של ברק שחור, ידעתי שג'פרסון פירס ומשפחתו של נשים שחורות חזקות יהיו תוספת ייחודית לז'אנר גיבורי-העל. האהבה של מעריצי קומיקס מסביב לעולם שראינו לסדרה הזו במהלך שלושת העונות האחרונות הוכיחה מה שחשבנו, שאנשים שחורים רוצים לראות את עצמם עם כל המורכבויות. תודה לקאסט, לכותבים ולצוות הפנומנליים, שבלעדיהם כל זה לא היה כלל אפשרי".

למי שאינו מכיר, הסדרה מספרת על ג'פרסון פירס, גיבור-על בדימוס שפרש מתפקידו כדי להשקיע במשפחתו ובעבודתו כמורה ומנהל תיכון מקומי בעיר פרילנד. אבל הוא נאלץ ללבוש שוב את החליפה לאחר שכנופיות רחוב מאיימות להשתלט על העיר וחוטפות את שתי בנותיו. מכאן מתחילה שרשרת אירועים שדוחקת לצד כל חלום על פרישה וחיים שקטים.

עונה 4 תעלה לאוויר ברשת CW החל מ-8 בפברואר 2021. הסדרה זמינה לצפייה בנטפליקס ישראל.

תגובות

במאמר זה

נגישות