ריימן לג'נדס זמין להורדה בחינם עד יום שישי הקרוב

ריימן לג'נדס הוא המשחק החינמי השבועי של חנות המשחקים הוירטואלית Epic Store והוא יהיה זמין להורדה עד ה-6 בדצמבר לכל מי שמעוניין

ריימן לג'נדס

ב-Epic Store ממשיכים להציע משחקים להורדה בחינם על בסיס שבועי והפעם מגיע תורו של משחק הפלטפורמה ריימן לג'נדס, שתוכלו לשים עליו את ידיכם בחינם אם תספיקו להוריד אותו מחנות המשחקים הוירטואלית לכל המאוחר עד יום שישי הקרוב, ה-6 בדצמבר.

ריימן לג'נדס הוא משחק פלטפורמה צבעוני לכל המשפחה שפותח על ידי חברת יוביסופט ומאפשר שיתוף פעולה של עד ארבעה שחקנים במקביל. במקור הוא הופץ בשנת 2013 לפלייסטיישן 3, Wii U ואקס בוקס 360 וקיבל בזמנו ביקורות חיוביות רבות מצד המבקרים, בעיקר בזכות היותו מבדר במיוחד במשחק עם חברים. סך הכל המשחק מורכב מ-120 שלבים כאשר 40 מהם הם גרסאות משודרגות של שלבים שנראו במשחק הקודם בסדרה, ריימן אוריג'ינס.

למי שאין מושג במה מדובר, מצורף למטה טריילר ההשקה של המשחק שמדגים כמה מהשלבים בו.

משחק חינם אחד בכל שבוע כבר הפך למסורת ב-Epic Store בשאיפה לשכנע גיימרים לפתוח משתמש בחנות המשחקים הוירטואלית. על אף שהיא פחות מוכרת לציבור בהשוואה למתחרה הגדולה Steam, היא בכל זאת עושה מאמץ לייחד את עצמה בשוק עם רשימת כותרים מעניינים. אחד מהם הוא Detroit: Become Human, משחק הרפתקה על חברה עתידנית שמורכבת מבני אדם ואנדרואידים. העלילה מועברת לשחקן מנקודת מבטם של שלושה אנדרואידים שונים ומספרת על מאבק של האנדרואידים לקבלת זכויות בסיסיות, מה שעלול להצית לראשונה מלחמה בין הצדדים. Detroit: Become Human יהיה זמין ב-Epic Store ביום חמישי שבוע הבא, ה-12 בדצמבר.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות