עלייתו של סקייווקר מפציץ בתמונות וטיזרים חדשים

לוקאספילם מזינה את מדורת ההייפ עם טיזרים של "מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר" עד לצאת הסרט בדצמבר הקרוב. למי שזה אינו מספיק - יש גם תמונות

עלייתו של סקייווקר

בעוד פחות מחודש יגיע עלייתו של סקייווקר לאקרנים ובחברת לוקאספילם יודעים בדיוק כיצד לשמור עד אז על להבות ההייפ בגובה הנכון – פרסום של סדרת טיזרים קצרצרים באורך 10 שניות עם חומרים חדשים מהסרט. להלן שניים מהם, לחצו על הריבוע השחור להפעלה.

New Footage ! Star Wars The Rise of Skywalker TV Spot 10 from r/StarWarsLeaks

New Footage ! Star Wars The Rise of Skywalker TV Spot 11 from r/StarWarsLeaks

באחד מהסרטונים ניתן לראות את ריי עושה Jedi Mind Trick לזוג חיילי סער כדי שהיא וחבריה יוכלו לעבור אותם ללא שפיכות דמים. בנוסף, אפשר לשמוע את ריי זועקת באימה את שמו של צ'ובאקה, מה שמעלה את השאלה האם חברינו השעיר נמצא בצרה ואם כן אז איזו. בסרטון אחר רואים שחיילי הסער למדו לעוף בשדה הקרב עם Jet Packs על הגב.

מי שאינו מסתפק בטיזרים המצורפים לעיל מוזמן לשזוף את עיניו בשלוש תמונות חדשות של עלייתו של סקייווקר – אחת מציגה חיילי סער אדומים והאחרות את הדמויות מוכנות לקרב. התמונות פורסמו על ידי המגזין Empire, שהוציא אתמול מהדורה מיוחדת עם שלוש כריכות שונות מתוך הסרט לאספנים שבינינו.

עלייתו של סקייווקר יגיע אל בתי הקולנוע בארץ ב-18 בדצמבר. לאחר מכן, המותג עתיד לצאת להפסקה מהמסך הגדול לטובת התמקדות בסדרות של מלחמת הכוכבים שיהיו זמינות לצפייה בשירות הסטרימינג דיסני פלוס.

תגובות

במאמר זה

נגישות