סרטי סטאר וורס יצאו להפסקה אחרי עלייתו של סקייווקר

על פי דברי מנכ"ל דיסני, סטאר וורס יתרחק מהמסך הגדול בשנים הקרובות על מנת להתמקד בשלוש סדרות שעתידות לצאת בלעדית לדיסני פלוס

האם אחרי דצמבר הקרוב נמצא את עצמנו בלי שום סרט של סטאר וורס בעתיד הנראה לעין? על פי הדיווחים האחרונים עושה רושם שזו התכנית של דיסני לשנים הקרובות.

על נושא זה דווח לראשונה על ידי חשבון הטוויטר של ברנט לנג (Brent Lang), אחד הכתבים של אתר חדשות הקולנוע המפורסם Variety. לדבריו, נשיא דיסני הנוכחי, בוב איגר (Bob Iger), הכריז כי אחרי עלייתו של סקייווקר המותג יעשה הפסקה מהמסך הגדול על מנת להתמקד ב-3 סדרות חדשות שאמורות לעלות אל שירות הסטרימינג דיסני פלוס.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אנו יודעים על זהותן של שתיים מתוך 3 הסדרות הללו: הראשונה היא The Mandalorian, שאמורה להיות זמינה החל מה-12 בנובמבר. והשניה תעסוק בדמותו של אובי-וואן קנובי. הסדרה השלישית אמורה ככל הנראה לעסוק בתקופה כלשהי לפני אירועי הסרט Rogue One.

קשה להימנע מהמחשבה כי לפרישה של דיוויד בניוף ודי.בי. ווייס מהעסקה להפיק את טרילוגיית הסרטים הבאה של סטאר וורס יש השפעה על החלטה זו. השניים העדיפו למקד את זמנם ומאמציהם בעסקת תוכן גדולה שהם חתמו לאחרונה מול נטפליקס. על אף זאת, דיסני עדיין משריינים את התאריך 16 בדצמבר 2022 בתור מועד ליציאת סרט חדש שזהותו עוד לא נחשפה. אולי בדיסני מקווים שצמד היוצרים יתפנה עד אז או שימצאו מישהו אחר להפקיד בידיו את המלאכה.

עלייתו של סקייווקר יגיע לאקרנים בארץ ב-18 בדצמבר.

תגובות

במאמר זה

נגישות