יוצרי משחקי הכס לא יקחו חלק במלחמת הכוכבים

הסיבה המרכזית לפרישה מהפרוייקט היא עומס העבודה הצפוי לשניים מול נטפליקס לאור חוזה שהם חתמו להפקת תכניים מקוריים לשירות הסטרימינג, אך עוד יש תקווה

דיוויד בניוף וד.ב. וייס, שני השמות הגדולים שעומדים מאחורי סדרת משחקי הכס של HBO, הודיעו כי הם מבטלים את התכנית שלהם להפיק טרילוגיית סרטים חדשה של מלחמת הכוכבים שהייתה אמורה לצאת לאקרנים ב-2022.

הסיבה המרכזית בגללה החליטו השניים לוותר על ההזדמנות הזו היא חוזה גדול שהם חתמו להפקת תכנית מקוריים עבור שירות הסטרימינג נטפליקס בשנים הקרובות, מה שאומר שיש לפניהם עבודה רבה גם בלי טרילוגיה של מלחמת הכוכבים על הראש.

להלן ההסבר של השניים להחלטה, כפי שפורסם באתר Deadline:

“אנחנו אוהבים את מלחמת הכוכבים. כאשר ג’ורג’ לוקאס בנה אותו, הוא בנה גם אותנו. ההזדמנות לדבר על מלחמת הכוכבים איתו ועם הצוות הנוכחי היה ריגוש של פעם בחיים. [..] יש מספר מוגבל של שעות ביום והרגשנו שלא נעשה צדק  למלחמת הכוכבים ולפרוייקטים שלנו בנטפליקס, אז בצער רב אנחנו פורשים”.

אך למרבה ההפתעה מתברר שהדלת לא נסגרה לחלוטין בנוגע לאפשרות שדיוויד בניוף וד.ב. וייס יקחו חלק במלחמת הכוכבים מתישהו בעתיד הרחוק יותר – קטלין קנדי, הנשיאה הנוכחית של חברת לוקאספילם, אמרה ש”דיוויד בניוף וד.ב. וייס הם מספרי סיפורים אדירים. אנו מקווים לכלול אותם במסע בהמשך הדרך כאשר לוח הזמנים העמוס שלהם יתפנה להתמקד במלחמת הכוכבים“.

ואם כבר דיברנו על העתיד של מלחמת הכוכבים, רק נזכיר שעלייתו של סקייווקר יגיע לאולמות הקולנוע ב-18 בדצמבר ושהסדרה The Mandalorian תהיה זמינה בדיסני פלוס החל מה-12 בנובמבר. צפו למטה בטריילר העדכני שפורסם אמש.

תגובות

במאמר זה

נגישות