בית הדרקון היא הסדרה החדשה של משחקי הכס

בית הדרקון, סדרת הפריקוול הראשונה של משחקי הכס, תהיה מבוססת על ספרי אש ודם של ג'ורג' ר. ר. מרטין ויכתוב אותה התסריטאי של המושבה

בית הדרקון

אחרי אינספור ידיעות סותרות על הסדרות שאמורות להרחיב את היקום הטלוויזיוני של משחקי הכס, סוף-סוף נחשף באופן רשמי השם של סדרת הפריקוול הראשונה – בית הדרקון (במקור House of Dragon).

עלילתה של בית הדרקון תהיה מבוססת על הספר אש ודם של ג'ורג' ר. ר. מרטין, היוצר של שיר של אש ושל קרח עליה הייתה מבוססת סדרת משחקי הכס לאורך רוב דרכה. היא תתמקד בהיסטוריה של בית טארגריין שנים רבות אחורה. השואוראנר של הסדרה החדשה הוא ריאן ג'יי קונדל (Ryan J. Conal), שידוע בתור התסריטאי של סדרת המד"ב הפוסט-אפוקליפטית המושבה (The Colony). יחלוק איתו את ההגה הבמאי מיגל סאפוצ'ניק (Miguel Sapochnik), שברזומה שלו תוכלו למצוא כמה פרקים של פחמן משודרג, איירון פיסט ושני הפרקים המפורסמים של קרב הממזרים מהעונה השישית של משחקי הכס.

אמנם עוד לא ידוע לנו לוח הזמנים לשידור הסדרה, אך כן נאמר כי העונה הראשונה שלה תהיה מורכבת מעשרה פרקים.

אך זה אינו העדכון העיקרי בנושא – כמה שעות בלבד לפני פרסום ידיעה על בית הדרקון הוכרז על ביטול סדרת הפריקוול שתוכננה בכיכובה של השחקנית נעמי ווטס. על פי השמועות שם הפרוייקט היה הלילה הארוך והוא היה אמור לעסוק ביצירת "המהלכים הלבנים" הראשונים, הקרב מולם ובניית החומה בצפון.

תגובות

במאמר זה

נגישות