ווסטוורלד עונה 3 בטיזר שמציג שחקן חדש בעלילה

בטיזר החדש של ווסטוורלד עונה 3 שפורסם בסוף השבוע מוצגת חברה בשם Incite, שעל פי ניחושי המעריצים תהיה מתחרה עסקית של חברת Delos

ווסטוורלד עונה 3

HBO פרסמה בסוף השבוע האחרון טיזר חדש ומעט מסתורי של ווסטוורלד עונה 3, שמציג שחקן חדש בעלילה – סטארטאפ בשם Incite. הטיזר מגיע בדמות מעין סרטון פרסומת של Incite, שמתאר את החברה כסטארטאפ שמסוגל לשלוט באקלים ונועד לגייס כשרונות חדשים לשורותיה.

"העולם הוא סבוך, מורכב ומבולגן אבל החיים שלכם אינם חייבים להיות כאלה", נאמר בקריינות של הטיזר. "העתיד מונע על ידך ואנחנו מכירים אותך. איננו חברת Vaporware בעמק הסיליקון (חברה שהמוצר שלה אינו מגיע לשוק – ע.פ.). יש לנו יכולות מחשוב חסרות תקדים בניתוח מידע על הבעיות הבלתי פתורות של החיים. אנו יכולים להגן על האקלים ולמצוא לכם קריירה שתרגש אתכם. האפשרויות הן בלתי מוגבלות. עם Incite, הבחירה היחידה שתצטרך לעשות היא אנחנו".

על אף שהטיזר הנוכחי אינו מספק פרטים כלשהם על אירועים עתידיים של ווסטוורלד עונה 3, המעריצים כבר מיהרו לפתח תיאוריה על פיה חברת Incite תהיה יריבה עסקית של חברת Delos. ואם כבר מדברים על תיאוריות, השואוראנר של הסדרה, ג'ונתן נולאן, אמר כי העונה השלישית "תהיה פחות משחק ניחושים ויותר על החוויה של המארחים פוגשים את יוצריהם". אולי סוף-סוף חלק מהמסתורין של שתי העונות האחרונות יפתר? נשמע מעניין.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה HBO עוד לא הכריזה על תאריך עלייה לשידור של ווסטוורלד עונה 3, אך ישנן הערכות שאומרות כי זה יקרה במהלך שנת 2020. עד אז אפשר לצפות בלופים בטריילר של העונה החדשה מכנס קומיק-קון האחרון.

https://youtu.be/64CYajemh6E

 

 

תגובות

במאמר זה

נגישות