קווין פייגי מגיב לדבריו של מרטין סקורסזה על סרטי מארוול

יוצר היקום הסינמטי של מארוול, קווין פייגי, הגיב לראשונה על דבריו של יוצר הקולנוע המכובד מרטין סקורסזה לפיהם סרטי מארוול אינם יכולים להיקרא קולנוע

קווין פייגי

לאחרונה יוצר הקולנוע המוערך, מרטין סקורסזה, יצר סערה קטנה ברשת ובתעשיית הקולנוע ההוליוודית כאשר אמר בפומבי שהוא אינו אוהב את סרטי מארוול, תקף אותם בטענה שמבחינתו הם “אינם קולנוע” ושאין הם משאירים מקום לשום דבר שאינו סרט המשך. קווין פייגי, יוצר היקום הסינמטי של מארוול, הגיב אמש על הדברים לראשונה.

זה מה שאמר קווין פייגי לאתר Hollywood Reporter בתגובה לדבריו של סקורסזה:

“לכולם יש הגדרה שונה של קולנוע. לכולם יש הגדרה אחרת לאומנות. לכולם יש הגדרה שונה של סיכון, אני משער. כל מה שאני יודע הוא שאני מוקף 24 שעות ביממה באנשים שחיים, נושמים ואוהבים קולנוע. יש כאלה שאינם חושבים שזה קולנוע. לכולם יש זכות לדעה. לכולם יש זכות לחזור על דעתם”.

בהמשך, קווין פייגי הוסיף כי הוא מצפה לראות כיצד הדיון הזה יתפתח בהמשך הדרך ושבינתיים “אנחנו מתכוונים להמשיך לעשות סרטים“. את השיחה המלאה של Hollywood Reporter עם פייגי ניתן לשמוע בפודאקסט שמצורף מטה.

האמירה של מרטין סקורסזה על סרטי מארוול הציתה דיון שסחף אליו יוצרי קולנוע מכובדים נוספים כמו פרנסיס פורד קופולה (אפוקליפסה עכשיו, סרטי הסנדק), שהיה קצת יותר בוטה כשאמר “אינני מכיר מישהו שמרוויח משהו מלראות את אותו סרט שוב ושוב. מרטין נהג באדיבות כשהוא אמר שזה לא קולנוע. הוא לא אמר שזו תועבה, אבל אני אומר שכן”.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות