טייק שני: סוניק הקיפוד מעוצב מחדש בסרט הלייב אקשן

אחרי התלונות הקשות של המעריצים נגד העיצוב של סוניק הקיפוד בסרט, טריילר רשמי חדש מציג את הדמות כפי שהיינו רוצים לראותה מלכתחילה

סוניק הקיפוד לייב אקשן

אחרי כעס רב של המעריצים וביקורות קשות נגד עיצוב הדמות של סוניק כפי שהופיע בטריילר הראשון של סרט הלייב אקשן, הקודקודים באולפני Paramount Pictures לקחו את הדברים במלוא הרצינות ועיצבו מחדש את הקיפוד האהוב כפי שהמעריצים דרשו.

העיצוב המשופר של סוניק הוצג בטריילר חדש, שעל הדרך גם חושף חלקים נוספים מההרפתקה הצפויה לו:

התלונות העיקריות נגד העיצוב הקודם של סוניק בסרט היו סביב הניסיון ליצור דמות גבוהה וצנומה שנראית אנושית מדי, כמו כן הפרווה שלו הייתה פרועה ומוזרה למראה. לעומת זאת, בעיצוב הנוכחי אנו רואים שינוי דרסטי, שמתבטא בעיקר בדמות נמוכה ועגלגלה שמזכירה הרבה יותר את סוניק שמוכר לנו מסדרת המשחקים של חברת סגה. עד כה המהלך זכה לפידבק חיובי מצד המעריצים, שבוודאי שמחו לראות שמישהו באולפן הקשיב להם.

למי שרוצה להתעניין בנושא יותר לעומק, ביוטיוב תמצאו מגוון של סרטונים שמשווים בין שני העיצובים. הנה אחד כזה לדוגמה:

עלילת סרט הלייב אקשן של סוניק מובילה את הקיפוד המהיר אל העולם שלנו כדי להתרחק ולקחת הפסקה מכל מי שמעוניין לתפוס אותו ולהשתמש בכוחו. עד מהרה הוא נחשף על ידי הרשויות בכדור הארץ, שכמובן רודפות אחריו. חברו האנושי היחיד הוא טום, בכיכובו של ג'יימס מרסדן (טדי מווסטוורלד). יחד הם מנסים לחמוק מדוקטור רובוטניק המופרע, אותו מגלם השחקן ג'ים קארי (ברוס הגדול מכולם, קיק אס 2). צפו להרבה מרדפים ורובוטים מתפוצצים.

סרט הלייב אקשן של סוניק הקיפוד יתן ספרינט שישאיר אבק לאצן המפורסם יוסיין בולט ויגיע לאקרנים ב-20 בפברואר 2020.

תגובות

במאמר זה

נגישות