האם ככה נראה סוניק הקיפוד בגרסת הלייב אקשן?

חברת פרסום פרסמה בטעות תמונות קונספט לעיצוב של סוניק הקיפוד, וגולשים זריזים דאגו להפיצן ברחבי הרשת לפני שהספיקה להעלים אותן

סוניק הקיפוד

אחרי פוסטר שמראה צללית בלבד וטיזר שכל מה שרואים בו הוא זוג רגליים כחולות רץ על המסך, יכול להיות שאלה התמונות הראשונות של סוניק הקיפוד בסרט הלייב אקשן ההוליוודי שמופק בימים אלה.

חברת פרסום בשם Hamagami / Carrol פרסמה באתר שלה מספר תמונות קונספט שמציגות את הדמות של סוניק באופן מלא. נכון לרגע כתיבת שורות אלה העמוד הרלוונטי עם התמונות כבר ירד מהרשת, אך גולשים זריזים הספיקו לשמור אותן לפני ולהפיצן.

Photo by Sega, Paramount Pictures, Hamagami / Carroll Associates, Inc

התמונות מציגות את סוניק במספר תנוחות או מצבים כמו ריצה, מחזיק טבעת זהב ומפנה אצבע אל המתבונן. לשתי התמונות האחרונות היה כיתוב נלווה ומהתמונה עם טבעת הזהב אפשר להסיק כי במקור תמונות אלה מהוות חלק מחוברת שמטרתה להציג את הקונספט של הדמות מבחינה עיצובית בפני מקבלי ההחלטות. יש לציין כי אין זה אומר בהכרח שזה הוא המראה הסופי של הדמות, וכנראה נצטרך לחכות ליציאת טריילר רשמי של הסרט כדי לראות את התוצאות.

כמו בכל אירוע של הדלפות או של שמועות, ההמלצה שלנו היא לקחת את נכונות הדברים בעירבון מוגבל מאוד עד שחברת סגה או חברת Paramount Pictures יגיבו באופן רשמי על הנושא. בכל אופן, סרט הלייב אקשן של סוניק הקיפוד עתיד להגיע אל אולמות הקולנוע ב-8 בנובמבר 2019.

https://www.youtube.com/watch?v=p2AbANW6BpM

 

תגובות

במאמר זה

נגישות