צפו: דיאבלו 4 בסרטון גיימפליי באורך של 24 דקות

כתבי האתר Game Informer פרסמו סרטון משחקיות של דיאבלו 4 באורך של 24 דקות עם דמות הברברי, שכולל מספר שלבים לדוגמה והמון אקשן. צפו והתרשמו

דיאבלו 4

אמנם רק לפני ימים בודדים בלבד הוכרז בבליזקון על דיאבלו 4 ואין סיכוי שמישהו מאיתנו פשוטי העם יוכל לשים עליו יד בשלב זה, אבל ישנם כמה אנשים ברי מזל שהתנסו בו למרות זאת – האתר Game Informer היה בין הראשונים לפרסם סרטון משחקיות מתוך המשחק החדש והוא מצורף כאן למטה לעיונכם.

אורכו של הסרטון עומד על 24 דקות והוא מדגים כמה שלבים מהמשחק עם הברברי, אחת מהדמויות האהובות על ידי המעריצים של המותג מאז דיאבלו 2. הסרטון מאפשר להתרשם מהגרפיקה של הסביבות השונות, מהדיאלוגים עם דמויות שנפגוש בדרך, מקטעי מעבר סינמטיים בין השלבים והכי חשוב – מהאקשן שיש לו להציע. חשוב לציין כי התוכן שמוצג בסרטון הוא מתוך גרסת הפיתוח של דיאבלו 4, מה שאומר שאין זה בהכרח המוצר הסופי שנקבל כאשר המשחק יגיע לחנויות.

על פי המידע הקיים בידינו עד כה ישנן לפחות 3 דמויות שאושר כי יקחו חלק מהמשחק החדש – הברברי, הדרואיד והקוסמת. עלילת דיאבלו 4 תציב את השחקנים לא בהכרח נגד אחד מהשדים המוכרים לנו מהמשחקים הקודמים אלא נגד לילית, היישות שיצרה את העולם של Sanctuary.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך יציאה עבור דיאבלו 4 וכיאה למסורת הידועה לשמצה של בליזארד, חברת הפיתוח איננה ממהרת להודיע על אחד עד שהיא תהיה בטוחה שהמשחק אכן מוכן ומלוטש. אז כל מה שנותר לנו לעשות בינתיים הוא לצפות בטריילרים ולחכות בסבלנות.

תגובות

במאמר זה

נגישות