בליזקון 2019 – אוברווטץ' 2, דיאבלו 4 והכרזות גדולות נוספות

אחרי האכזבה של הכנס בשנה שעברה, הפעם מצליח הכנס השנתי של חברת בליזארד לעורר עניין. סיכום כל ההכרזות הגדולות של בליזקון 2019

בליזקון 2019

סוף שבוע עמוס מאוד עבר על המעריצים של משחקי חברת בליזארד בזכות כנס בליזקון השנתי בו החברה מציגה את התכניות שלה לעתיד. למקרה שפספסתם את החידושים האחרונים, להלן ההכרזות העיקריות של בליזקון 2019.

Overwatch 2

מתברר שחרושת השמועות סביב משחק ההמשך היו נכונות. Overwatch 2 הוכרז בבליזקון האחרון וכבר קיבלנו כמה פרטים מעניינים עליו. ראשית כל, המשחק החדש יכיל קמפיין לשחקן יחיד או כמה שחקנים אנושיים שמשתפים פעולה יחד נגד דמויות ממוחשבות. זה יהיה דומה למשימות המיוחדות של Overwatch הראשון, רק בהיקף גדול יותר ועם אפשרות להתאים אישית את יכולות הדמות ככל שמתקדמים. מבחינת מולטיפלייר, משחק ההמשך יכלול מפות חדשות וגיבורים חדשים לבחירה, כמו כן שחקנים יוכלו "לייבא" את כל השדרוגים הקוסמטיים שצברו במשחק הראשון.

Diablo 4

אחרי הסקנדל מהכנס אשתקד שהקפיץ את הפיוזים לכל המעריצים, חסר היה לבליזארד אילו היא לא הייתה מספקת הכרזה משמעותית השנה כפיצוי והיא סיפקה את הסחורה עם Diablo 4. הפעם הגיבורים יאלצו להילחם נגד איום חדש – לילית, היוצרת של העולם Sanctuary. מסרטוני המשחקיות שפורסמו אפשר להסיק שארסנל הגיבורים יכלול את הקוסמת, הברברי והדרואיד, אך סביר להניח שעד יציאת המשחק לחנויות יחשפו גיבורים נוספים.

https://youtu.be/Y1MqVS51LcE

World of Warcraft: Shadowlands

חבילת הרחבה חדשה הוכרזה ל-World of Warcraft ושמה הוא Shadowlands. האיזון בין חיים למוות הופר בעקבות מעשיה של סילבנס והשחקנים נשלחים להשיב את הסדר על כנו. בין הפיצ'רים המעניינים של ההרחבה תוכלו למצוא את Tower of the Damned, מבוך לשחקן יחיד עד חמישה עם רמת קושי משתנה, עולם חדש לחקור ואפשרויות מתקדמות להתאמת המראה האסתטי של הדמות שלכם. נקודה מסקרנת נוספת היא שבמקום להעלות את הרמה המקסימלית של הדמויות כפי שהיה בחבילות הרחבה קודמות, הפעם ידחסו את כל הרמות חזרה לרמה 60 כך ששחקנים יוכלו לבחור באיזו חבילת הרחבה לשחק במקום שיצטרכו לעבור על כולן כדי להגיע לרמה המקסימלית.

מבחינת החידוש של גרסת הקלאסיק, העדכון של Phase 2 אמור לנחות ב-12 בנובמבר ולהטמיע את מערכת הדרגות והתגמול של World PVP אז אל תתפלאו אם תתעוררו יום אחרי ותמצאו עשרות שחקני Horde פושטים על העיר Stormwind. או להיפך.

Hearthstone: Descent of Dragons

חבילת קלפים חדשה בדרך ל-Hearthstone. הפעם, כפי שאפשר להסיק בקלות מהשם, החבילה תתמקד בדרקונים. בנוסף, היא תציג קלפים חדשים שנקראים side-quests, שהם כמו הקווסטים המרכזיים אך עם משימות קלות יותר להשלמה, ומכניקה שנקראת Invoke ומטרתה לחזק קלף ספציפי. נקודה מעניינת נוספת היא מצב משחק חדש בשם Battlegrounds, שמציב 8 שחקנים זה מול זה בסדרת קרבות אוטומטיים שביניהם ניתן לשדרג, למכור ולקנות קלפים. הדגמה מפורטת כיצד מצב המשחק החדש עובד תוכלו למצוא בסרטון השני.

Heroes of the Storm

אמנם לא היו הכרזות משמעותיות למשחק Heroes of the Storm, אך כן רצינו לציין שלכבוד האירוע החליטה בבליזארד לפתוח את כל הדמויות בחינם עד ה-10 בנובמבר. תהנו.

אין ספק כי בליזקון 2019 היה מעניין מאוד השנה עם המון הכרזות על משחקי המשך וחבילות הרחבה ואנו מצפים לעדכונים נוספים עליהם בעתיד הקרוב.

תגובות

במאמר זה

נגישות