דיאבלו לנייד ו-Destiny 2 בחינם – סיכום בליזקון 2018

בליזקון 2018 היה מלא בהכרזות שונות, חלקן מעניינות כמו הקלפים החדשים של Hearthstone וחלקן פחות. וגם: מה היו התגובות להכרזה על דיאבלו לנייד?

בליזקון, האירוע השנתי של המפתחת בליזארד שמוקדש כולו להכרזות וחשיפות חדשות של משחקי החברה, הגיע לסיומו. הנה סיכום הידיעות המרכזיות מתוך בליזקון 2018:

דמות חדשה ב-Overwatch

דמות חדשה בשם Ashe תצטרף בקרוב לארסנל הדמויות של Overwatch. אירוע ההכרזה על הדמות החדשה לווה בשלושה סרטונים.

הסרטון הראשון מציג את Ashe בפעולה כשהיא חמושה מצד אחד בשוטגאן ומצד שני במעין רובה אוויר שמטרתו העיקרית לדחוק את האויב אחורה, כי בליזארד יודעים עד כמה אנחנו אוהבים להעיף יריבים אל תהום ללא תחתית; ויש לה גם כנראה גם רובוט משרת שחמוש מכף רגל ועד ראש. הסרטון השני מציג את סיפור הרקע של הדמות ואיך היא הפכה להיות שודדת דרכים. הסרטון האחרון הוא Animated Short משותף עם הקאובוי האהוב עלינו, ג'סי מק'רי, שמציג את היריבות בין שתי הדמויות.

הטרולים מגיעים ל-Hearthstone

לא, אין הכוונה היא לטרולים מהסוג הנלוז ששורצים באינטרנט, אלא בסדרת קלפים חדשה בשם Rastakhan's Rumble. כמו בכל סדרת קלפים חדשה שנכנסת למשחק, גם זו מציגה מספר מכניקות חדשות ומעניינות דוגמת Overkill, אפקט שמתקיים רק אם חיסלתם אויב עם יותר כוח התקפה מהדרוש; ו-Spirit Animal, קלף ייחודי לכל קלאס במשחק עם אפקט עוצמתי.

שינויים בנקסוס

עושה רושם שלבליזארד יש הרבה תכניות עבור Heroes of The Storm לשנת 2019. חוץ מהכרזה על דמות חדשה בשם Orphea, שהיא גם הדמות המקורית הראשונה שאיננה נשענת על אחד מהמשחקים האחרים של בליזארד, צפויים שינויים מהותיים בתחום הממשק, צבירת נקודות ניסיון, אירועים מיוחדים ועוד.

וורקראפט – נוסטלגיה ושיפוצים

כבר זמן רב שמעריצי World of Warcraft מבקשים שיפתחו עבורם שרתים יעודיים שיריצו רק את הגרסה הקלאסית של המשחק כפי שהיה ב-2004, כלומר לפני הגעת אינספור ההרחבות. כנס בליזקון 2018 הביא איתו את הבשורה שהם סוף-סוף יקבלו את מבוקשם בקיץ 2019.

מי מאיתנו שמתגעגע לצד האסטרטגי של מותג Warcraft גם קיבל סוף-סוף מעט סיפוק בדמות גרסה משודרגת גרפית של Warcraft 3, בדומה למה שהחברה עשתה לאחרונה עם Starcraft הקלאסי. הגרסה המחודשת, שנקראת Warcraft 3: Reforged, תצא במהלך 2019 ותכלול את חבילת ההרחבה. ניתן להזמין את המשחק מראש כבר היום.

https://youtu.be/rcU9Nv_rqTc

דיאבלו תחת אש

זמן קצר לפני בליזקון 2018 דיווחנו לכם על השמועות סביב מותג משחקי התפקידים Diablo. אמנם בליזארד לא הכריזה על משחק רביעי, אבל היא כן הצליחה להפתיע את כולנו. לרעה. החברה הכריזה על גרסה של המשחק לניידים בשם Diablo Immortal, והתגובה החריפה של המעריצים לא איחרה לבוא: נכון לרגע כתיבת שורות אלה, הטריילר הרשמי של המשחק קיבל 164 אלף הצבעות Dislike לעומת 5,600 לייקים. גם בתגובות לסרטון המעריצים לא חסכו במלים קשות ומאשימים את בליזארד בהתמסחרות סטייל EA הידועה לשמצה בנושא.

Destiny 2 בחינם לזמן מוגבל

אם תהיתם מה הסיפור מאחורי Destiny 2 אבל לא רציתם להשקיע עליו כסף, עכשיו יש לכם הזדמנות להשיג אותו בחינם. אמנם מדובר במשחק של Activision, אבל מאחר והיא רכשה את בליזארד אפשר להוריד אותו דרך ה-Battle.net. המשחק יהיה זמין למשחק בחינם עד ה-18 בנובמבר, ולמיטב ההבנה שלנו מי שיוריד אותו יוכל להחזיק בו לצמיתות.

תגובות

במאמר זה

נגישות