בעקבות השמועות: בליזקון 2018 לא בהכרח יכלול הכרזה על דיאבלו 4

מפתחת המשחק, בליזארד, מצננת את השמועות על דיאבלו 4 בכנס בליזקון שיערך בחודש נובמבר הקרוב, אך במקביל חושפת מעט מהתכניות שלה לגבי המותג

דיאבלו 3

מעריצי מפתחת המשחקים בליזארד כבר רואים באופק את הכנס השנתי, בליזקון 2018, ובאופן טבעי נוצרו סביבו שמועות כאלה ואחרות לגבי התוכן הצפוי בו. אחת השמועות האלה היא הכרזה על דיאבלו 4, פרק המשך למשחק התפקידים המפורסם, אך בבליזארד מיהרו להתייחס אל הדברים.

מעבר לרצון המובן מאליו של המעריצים למשחק חדש, שני דברים נוספים הזינו את השמועה בנוגע הכרזה על דיאבלו 4 בכנס בליזקון 2018: הראשון הוא ששטח גדול מהבמה המרכזית של הכנס יוקדש למותג של דיאבלו, והשני הוא שמבחינת הלו"ז האירוע הראשון אחרי טקס הפתיחה מוקדש כולו למותג.

להלן מה שהיה לבליזארד להגיב בנושא:

"בליזקון 2018 כבר כמעט כאן וראינו שמועות רבות פורשות כנפיים לגבי התכניות שלנו על דיאבלו בכנס. זו תקופה מרגשת מאוד – כרגע יש לנו מספר צוותים שעובדים על פרויקטים שונים של דיאבלו ואנחנו מאוד רוצים לספר לכם עליהם… בבוא הזמן".

המשך הפוסט מדבר על השקת הגרסה של דיאבלו 3 לקונסולת הסוויץ' של נינטנדו, כולל הזמנה מפורשת להביא את הקונסולה שלכם מהבית אם אתם רוצים להתנסות במשחק,

אם כבר עסקנו בשמועות, בספטמבר האחרון צצו דיווחים לפיהם בליזארד תשתף פעולה עם שירות הסטרימינג נטפליקס כדי להפיק סדרת אנימציה שמבוססת על המותג. יהיה מעניין לראות האם תהיה התייחסות לדברים בכנס הקרוב.

על אף שההודעה איננה מאשרת או דוחה על הסף את השמועה על דיאבלו 4, עושה רושם שבליזארד רוצה לקחת את המותג לכיוונים אחרים. נהיה חכמים יותר רק כאשר בליזקון 2018 יפתח את שעריו ב-2 בנובמבר.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות