ממשיכה להצטמצם: נטפליקס מבטלת גם את לוק קייג’

נטפליקס נפרדת מהסדרה לוק קייג' של מארוול אחרי שתי עונות בלבד, זאת בעקבות סכסוך שפרץ בין שני הצדדים לגבי אופי העונה השלישית

לוק קייג'

שירות הסטרימינג הפופולרי נטפליקס ממשיך לבטל סדרות של מארוול, כאשר הקורבן הפעם היא הסדרה לוק קייג’ אחרי שתי עונות בלבד.

“לצערינו, לוק קייג’ של מארוול לא תחזור לעונה שלישית”, נאמר בהודעה משותפת של נטפליקס ומארוול בנושא. “כולנו ב’מארוול טלוויזיה’ ובנטפליקס מודים לבמאים, לכותבים ולשחקנים שהפיחו חיים בגיבור מהארלם בשתי העונות האחרונות, ולכל המעריצים שתמכו בסדרה”.

על פי מקורות של האתר Hollywood Reporter, ביטול הסדרה נובע מסכסוך שנוגע לפן הקריאייטיבי של העונה השלישית. על אף זאת, יש לציין כי חברת-האם של מארוול, דיסני, נערכת בימים אלה להשיק שירות סטרימינג משלה ואי אפשר לבטל את האפשרות שהיא מעוניינת בסופו של דבר שהעונות הבאות של סדרות מארוול למיניהן יהיו זמינות אצלה באופן בלעדי.

ביטול הסדרה מגיע שבוע ימים בלבד אחרי ביטול של מותג אחר, איירון פיסט, שגם בוטל אחרי שתי עונות בלבד לאור ביקורות שליליות שקיבל. בנוסף, הביטולים הללו קוברים כל סיכוי סביר לעונה שנייה של הסדרה המגינים, שאיחדה את הדמויות הראשיות מכל הסדרות תחת קורת גג אחת.

עם ביטולה של לוק קייג’, נטפליקס נשארת עם שלוש סדרות בלבד במסגרת שיתוף הפעולה עם מארוול: דרדוויל, שעונתה השלישית כבר זמינה לצפייה בימים אלה; המעניש, שהחל כדמות אנטגוניסטית בדרדוויל וקיבל סדרה משלו, שתקבל עונה נוספת בשנה הבאה; וג’סיקה ג’ונס, שבחודש אפריל האחרון הוכרז שתחזור לעונה שלישית.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות