אל תפספסו: טיזר ראשון ואפל של דרדוויל עונה 3

צופי איירון פיסט 2 גילו אחרי הכתוביות של אחד הפרקים טיזר באורך חצי דקה של דרדוויל עונה 3, שרומז כי גיבורינו הגיע לשפל חדש בחייו

הנה מתנה קטנה מנטפליקס לשנה העברית החדשה – הטיזר הראשון של דרדוויל עונה 3 עשה את דרכו לרשת והוא זמין מעתה לצפייה ביוטיוב.

השימוש בביטוי "עשה את דרכו לרשת" הוא מכוון לאור העובדה שנטפליקס לא פרסמה אותו באופן גלוי, אלא חיברה אותו לסוף אחד הפרקים של איירון פיסט 2. כלומר, רק מי שנשאר לצפות אחרי הכתוביות גילה את ההפתעה, ומשם מנויים זריזים של נטפליקס הקליטו והעלו אותו לאינטרנט.

הטיזר של דרדוויל עונה 3 הוא באורך של 30 שניות בלבד, ולמען האמת הוא מספק יותר שאלות מאשר תשובות. בטיזר הקצרצר רואים את הדמות הראשית, מאט מרדוק, מדבר בתא וידויים של כנסייה. עושה רושם שהוא הגיע לנקודת שפל חדשה בחייו אבל אל תצפו למידע לגבי הנסיבות שהובילו אותו למצב זה או איזה דבר איום הוא מתכנן לעשות כדי להתמודד עם הבעיה.

להלן ציטוט של עיקר דבריו מהטיזר:

"פעם האמנתי שניתן למצוא צדק בבית המשפט לאור יום, אבל השליתי את עצמי. חשיכה מגיבה רק לחשיכה. האמת היא, אני מעדיף למות בתור השטן (Devil) מאשר לחיות בתור מאט מרדוק".

בכל אופן, הניחוש הזהיר שלנו הוא שהדמות של ווילסון פיסק (ווילסון בטל) משתחררת מהכלא בעונה השלישית, לאחר שבעונה הקודמת לה הוא פיענח את זהותו של מאט מרדוק בתור דרדוויל ונשבע שהדבר הראשון שהוא יעשה כאדם חופשי הוא להרוס לחלוטין את אותו אדם שחיבל בתכניותיו בעונה הראשונה.

דרדוויל עונה 3 תהיה זמינה לצפייה החל מאוקטובר, אך כרגע עוד תאריך מדוייק מתי זה בדיוק יקרה.

תגובות

במאמר זה

נגישות