בית מלון גיקי? מתברר שיש דבר כזה

בית מלון בו כל חדר הוא ספריית חוברות קומיקס? סוויטה בהשראת המערה של באטמן? מתברר שאם מחפשים היטב מגלים שיש דבר כזה - בית מלון גיקי. מיוחד לשנה החדשה

בין אם בתקופת החגים ובין אם באופן ספונטני, ישראלים אוהבים לברוח מהצרות בארץ ולטוס לחו"ל כדי לראות עולם אחר, לפחות לכמה ימים. כמובן שהרצון להתאוורר תקף גם אלינו הגיקים. אבל מה יכול להיות מגניב יותר מעוד טיול סטנדרטי בחו"ל? התשובה – לישון במהלך החופשה ב… תאמינו או לא… בית מלון גיקי. לכן, אספנו עבורכם כמה מלונות עם תמה גיקית כזו או אחרת. תהנו.

קונסולות בכל חדר

אם אתם מגיעים לאמסטרדם, עיר הבירה של הולנד, אתם יכולים לנסות את The Arcade Hotel. כל חדר במלון זה מצוייד בקונסולות המודרניות אך גם במגוון של קונסולות רטרו, כל אחת מהן עם אסרנל משחקים משלה. בנוסף, המלון מארגן גם סיור מיוחד שיחשוף בפניכם את מיקום חנויות הקומיקס הטובות ביותר בעיר.

The Arcade Hotel Amsterdam (קרדיט Booking.Com)
The Arcade Hotel Amsterdam (קרדיט Booking.Com)

מה הפאנדום שלכם?

בחרתם לטוס לרומא שבאיטליה? אין בעיה – גם שם יש בית מלון גיקי. ברומא קיים בית המלון Comics Guesthouse, בו כל חדר מעוצב על פי פאנדום שונה. לדוגמה, רוצים חדר שהנושא שלו הוא משפחת סימפסון? אין בעיה, ויש לנו כאן למטה תמונה להוכיח את זה.

Comics Guesthouse (קרדיט: Booking.com)

מערת העטלף לרשותכם

במקרה ואתם מעדיפים את החופשה שלכם לבלות דווקא בצידו המזרחי של הכדור, גם שם יש אופציה גיקית. אמנם לא מדובר בבית מלון שלם שכולו גיקי, אבל Eden Exoticism Planet שבעיר קאושיונג, טייוואן, מציע סוויטה בהשראת גיבור הקומיקס המפורסם באטמן. ישנם חדרים נוספים על פי נושא, אבל את זה כבר ניתן לכם לחקור בעצמכם.

Eden Exoticism Planet (קרדיט: Booking.com)

זה מלון או ספריית קומיקס?

בויקטוריה, קנדה, יש בית מלון ססגוני בשם ZED. אם אתם אוהבים קומיקס כנראה שתרגישו בו כמו בבית, שכן כל חדר בו מאובזר במגוון של ספרי קומיקס להעברת הזמן הפנוי בכיף. יש בו גם חדר מכונות ארקייד כמו של פעם, למקרה ואתם מחפשים קצת יותר אקשן.

בית מלון גיקי: Hotel ZED
Hotel ZED (קרדיט Booking.Com)

צוות גיקלואיד מאחל לכם שנה טובה וחופשה נעימה!

תגובות

במאמר זה

נגישות