תגובתו המוזרה של הנרי קאביל לשמועות שלא יגלם עוד את סופרמן

אחרי שנפוצו השמועות על פרישתו של הנרי קאביל מהתפקיד של סופרמן, השחקן העלה לאינסטגרם סרטון תגובה משונה שהשאיר אפילו אותנו מבולבלים

ההוליווד ריפורטר שברו את האינטרנט עם הידיעה על כך שהנרי קאביל, שגילם את סופרמן ביקום הקולנועי של דיסי בחמש השנים האחרונות, פורש ותולה את הגלימה האדומה.

על-פי המקורות של הריפורטר, מתפצלות דרכיהן של האחים וורנר וקאביל – שטרם אישרו את הנושא, אך גם לא לחלוטין הכחישו אותו. קאביל לראשונה נכנס לגלימתו של סופרמן ומשקפיו של קלארק קנט ב-2013 עם איש הפלדה, שזכה לביקורות מעורבות. מאז השחקן המשיך לגלם את הדמות בבאטמן נגד סופרמן ובשנה שעברה בליגת הצדק המושמץ, שהפסיד לאולפנים על-פי הערכות כ-150 מליון דולר, והעלה שאלות נוקבות לגבי המשך היקום הקולנוע שדיסי שואפים לבנות.

עוד נאמר כי וורנר רצו שסופרמן יופיע בתפקיד אורח בשאזאם! המתקרב (5 באפריל), אך כשלו בשיחות החוזה עם קאביל ונציגיו, בעוד צעד לסיום של הנרי קאביל בתפקיד של מי שנחשב אולי לגיבור-העל האייקוני בהיסטוריה (יהיה משעשע לגלות בהפתעה שסופרמן כן מופיע לרגע בסרט). לאחרונה נטפליקס הכריזו כי קאביל יככב בסדרת העיבוד שלהם ל-Witcher, סדרת ספרי הפנטזיה הפולנית שהפכה בין היתר למשחקי וידאו פופולאריים. הליהוק התובעני כבר לכשעצמו העלה ספק באשר להמשך פועלו של קאביל בסרטי דיסי, ומקורות של הריפורטר טוענים כי הוא אכן נחתם לאחר שהמשא ומתן עם וורנר הגיע למבוי סתום.

תגובתו החידתית של הנרי קאביל לשמועות הגיעה במהרה, וכמעט ובלתי ניתן לפרשן אותה: קאביל פרסם וידאו שלו באינטסגרם, לובש חולצה עם כתובית של קריפטון, ומחזיק בפיגר של סופרמן בעיצובו. בנוסף, קאביל כתב ״היום היה מרגש״, עם האשטאג של סופרמן.

 

View this post on Instagram

 

Today was exciting #Superman

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on


נראה שבוורנר ודיסי עדיין לא ברור לאן לקחת את סרטי דיסי וכיצד, כשזה מה שהיה לוורנר בנתיים למסור בנושא: ״יש לנו מערכת יחסים מצויינת וכבוד גדול להנרי קאביל, שנשמרים ללא שינוי. בנוסף, אין לנו החלטות כרגע בנוגע לסרטי סופרמן עתידיים״.

במקביל כידוע, גם עתידו של בן אפלק בתור באטמן שוכן בערפל. לאחר שאפלק היה מיועד לכתוב ולביים לצלבן בגלימה סרט סולו בכיכובו שלו, תפקידיו מאחורי המצלמה כבר הוענקו במקום למאט ריבס (כוכב הקופים: השחר וכוכב הקופים: המלחמה), ולמרות הכחשות מרובות במשך זמן ממושך, לא ברור אם עוד נשאר סיכוי שימשיך את תפקידו מול המצלמה.

תגובות

במאמר זה

נגישות