דרדוויל עונה 3 תעלה לנטפליקס לכל המאוחר עד סוף 2018

אמנם נכון לרגע זה עוד אין תאריך עלייה ספציפי של דרדוויל עונה 3 בנטפליקס, אבל יש כבר מי שמפתחים תיאוריות מעניינות סביב השאלה מתי זה יקרה

דרדוויל עונה 3, כידוע למעריצי מארוול, כבר הוכרזה וזה רק עניין של זמן עד שתעלה לאוויר בנטפליקס, אבל יכול להיות שתקופת ההמתנה עד לרגע המיוחל תהיה הרבה יותר קצרה ממה שחשבנו מלכתחילה – כפי הנראה, העונה תגיע עוד השנה.

דבר זה נאמר במסגרת ישיבה בנטפליקס על דו”ח הרווח הרבעוני של חודשים אפריל-יוני. לקראת סוף הישיבה התייחס טד סרנדוס (Ted Sarandos), ראש מחלקת תוכן של נטפליקס, לשאלה אילו תכנים עתידים לעלות לשירות הסטרימינג לאורך שארית השנה. להלן תשובתו:

“בטווח הקצר, בחצי השני של השנה יש לנו עונות חדשות של כתום הוא השחור החדש, אוזרק (Ozark), איירון פיסט, דרדוויל, נקרוס, הפינאלה של בית הקלפים וסדרת ההמשך של Making a Murderer”.

אכן מדובר בחדשות משמחות, אבל לצערינו עוד לא פורסם תאריך רשמי לעליית דרדוויל עונה 3 בנטפליקס ולכן ניאלץ להסתפק נכון לכרגע רק בהצהרת הכוונות המצורפת לעיל.

על אף זאת, יש כבר מי שמשערים מה יהיה חלון הזמן בו תופץ העונה החדשה. תיאוריה אחת אומרת שנצטרך לחכות לסוף השנה, כלומר נובמבר או דצמבר, זאת לאור שכבר הוכרז בכנס קומיקון סן דייגו האחרון שהעונה השנייה של איירון פיסט תגיע אל שירות הסטרימינג הפופולרי ב-7 בספטמבר. מאחר וסביר להניח שמארוול לא תרצה שתי סדרות שלה מתחרות זו בזו על תשומת לב הצופים, הגיוני שיהיה איזשהו רווח של זמן ביניהן.

תגובות

במאמר זה

נגישות