החביאו את החתולים! הסיטקום "אלף" חוזר בגרסה חדשה

החייזר הפרוותי וחובב אכילת החתולים, אלף, עתיד להתרסק בסלון ביתה של משפחה חדשה במסגרת אתחול של האחים וורנר לסיטקום משנות ה-80

אלף מהסיטקום המקורי

בוגרי שנות ה-80 בוודאי ישמחו לשמוע שחברם הטלוויזיוני מהחלל, אלף, עתיד לחזור אל המסך הקטן במסגרת אתחול של האחים וורנר לסיטקום הפופולרי. כך לפי ידיעה שפורסמה באתר TVLline.

לצעירים יותר שבינינו ולמי שפשוט אינו מכיר את הסדרה, מדובר בקומדיה שמתרכזת במשפחת טאנר, משפחה אמריקאית טיפוסית מקליפורניה, שיום אחד חייזר פרוותי ויהיר מתרסק להם בחניה של הבית. הם מחליטים לתת לו להישאר ומעניקים לו את השם אלף, ראשי תיבות של Alien Life Form. כמובן שמכאן דברים רק הולכים ומסתבכים כאשר בני הבית צריכים להסתיר את נוכחות הדייר החדש מעיניה של הממשלה ולהתמודד עם חיבתו העזה לאכילת חתולים. הסיטקום החל את דרכו בשנת 1986 וירד מהמסך בשנת 1990 אחרי 102 פרקים, כאשר הפרק האחרון נגמר בקליף-הנגר בניסיון לגרום אחרון לדרכן את הצופים לדרוש עונה נוספת.

https://youtu.be/Yl2gqh-DEVQ

נכון לרגע זה רב הנסתר על הגלוי לגבי האתחול של הסיטקום. לדוגמה, לא ידוע האם פול פוסקו (Paul Fusco), הקול מאחורי אלף ואחד מכותבי הסדרה המקורית משנות ה-80, יהיה מעורב במידה כלשהי בסדרה החדשה. האחים וורנר אמנם מחפשים תסריטאי שיוביל את האתחול, אבל אי אפשר לדעת האם פוסקו הוא בכלל אופציה בעיני האולפן או לא.

עובדה אחת מעניינת שכן פורסמה היא שבסדרה החדשה של אלף החייזר האהוב יתרסק ויתנחל אצל משפחה חדשה לחלוטין, אז אם הייתה לכם ציפייה לחזור את בית משפחת טאנר – תנחומינו.

תגובות

במאמר זה

נגישות