ממשיכים להתרחב: דיסי מפתחים סרט סולו של סופרגירל

הדמות של סופרגירל עתידה לעבור סוף-סוף מהמסך הקטן אל אולמות הקולנוע בתור חלק מהתרחבות היקום הקולנועי של דיסי, שלאחרונה גם קיבל שם רשמי חדש

האחים וורנר ודיסי כבר מתכננים את הצעד הגדול הבא: מסתמן כי סופרגירל עומדת להגיע למסך הגדול.

סרט סולו בכיכובה של בת דודו העוצמתית של סופרמן נמצא בפיתוח עלידי התסריטאי אורן עוזיאל. עוזיאל היה בין כותבי הקומדיה המצליחה רחוב ג׳אמפ 22 וחתום על התסריט של פרדוקס קלוברפילד המושמץ.

סופרגירל, או בשמה הקריפטוני, קארה זוראל, הוצגה לראשונה בקומיקס כבר ב-1959, כשנוצרה עלידי אוטו בינדר ואל פלאסטינו. הדמות קיבלה את סרט הספיןאוף הראשון שלה כבר ב-1984, בגילומה של הלן סלייטראך הסרט קיבל ביקורות איומות, ונכשל קופות. העיבוד האהוד יותר של גיבורתהעל הגיע במסגרת סדרת הטלוויזיה של CW (במקור של CBS), כסדרת האחותהצעירה של החץ והפלאש, ובכיכובה של מליסה בנויסט. סופרגירל גם הופיעה בעונותיה המאוחרות של סמולוויל, שם גילמה אותה לורה ונדרוורט.

אם הסרט אכן יצא לפועל, הוא יגיע כחלק מהתרחבות של היקום הקולנועי של דיסי (שבקומיק קון האחרון קיבל את השם החדש – העולמות של דיסי) בהתמקדות על דמויות נשיות: כרגע נמצאים בפיתוח סרט סולו של באטגירל עם התסריטאית כריסטינה הודסון (באמבלבי), שגם תכתוב את סרט הספין אוף שיתמקד בהארלי קווין, אותה תמשיך לגלם מרגו רובי. את הסרט, שיהיה מבוסס על קבוצת ציפורי הטרף מהקומיקס, עתידה לביים קאתי יין, ורובי תיארתה אותו כ״סרט חבורת נשים מדורג R״.

בנתיים לא נאמר דבר בדיסי לגבי סרט המשך לסיפור המקורות של סופרמן, איש הפלדה מ-2013, למרות שגיבורהעל האייקוני עצמו בגילומו של הנרי קאוויל המשיך להיות במרכז סרטיהם עם באטמן נגד סופרמן וליגת הצדק השנויים במחלוקת. טרם נמסרו פרטים נוספים לגבי סרטה של סופרגירל שבפיתוח, והאם הוא יתקשר לסופרמן של קאוויל, או שיציג סופרמן חדש.

תגובות

במאמר זה

נגישות