ניגן מסדרת "המתים המהלכים" מצטרף למשחק המכות טקן 7

חבילת התוכן הבאה בתשלום של טקן 7 תכלול שש דמויות. חוץ מניגן יעשו קאמבק לפחות עוד שתי דמויות מוכרות ממשחקים קודמת בסדרת משחקי המכות

יש כאלה שמתים עליו, יש כאלה ששונאים אותו, אבל מה שבטוח הוא שכל מי שצופה בעונות האחרונות של המתים המהלכים כבר מכיר אותו – ניגן, מנהיג קבוצת "המושיעים" שעשתה לדמויות הראשיות את המוות, תרתי משמע. ואם לא הספיק לכם מהדמות הזו על בסדרה, אמש הוכרז כי היא תצטרף לרשימת הלוחמים של משחק המכות הפופולרי טקן 7.

תוכלו, ככל הנראה, לחבוט למוות ביריבים שלכם עם המחבט המפורסם לשמצה של ניגן באמצעות קניית חבילת התוכן בתשלום Season Pass 2 של טקן 7. בטריילר של חבילת התוכן אם תקפצו בערך ל-2:40 תוכלו לשמוע את ניגן, שאותו מדבב השחקן ג'פרי דין מורגן אשר גם גילם אותו בהמתים המהלכים. שתי דמויות נוספות שיעשו קאמבק במסגרת חבילת התוכן הזו הן נינה וויליאמס וליי הו-לונג, שאצלי אישית זכור בתור "ההוא שנלחם כמו שיכור". בסך הכל החבילה תוסיף לארסנל הקיים 6 דמויות חדשות, מתוכן שלוש עוד לא הוכרזו.

הטריילר פורסם בציוץ טוויטר של קטסושירו ארדה (Katsushiro Harada), המפיק והבמאי בחברת נאמקו בנדאי אשר מפתחת את סדרת משחקי טקן.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא הוכרז תאריך היציאה רשמי של Season Pass 2.

תגובות

במאמר זה

נגישות