גל גדות מצטרפת כמדבבת לקאסט של ראלף ההורס 2

גל גדות מדבבת בפרק ההמשך של סרט האנימציה "ראלף ההורס" דמות בשם Shank, נהגת מחוספסת ממשחק מירוצים מקוון אליו ראלף וונלופי מתגלגלים

שאנק, גל גדות

יקירתינו גל גדות איננה עוצרת לשאוף אוויר אחרי שכבשה את המסך בתור וונדר-וומן ועוברת ישר אל היעד הבא שלה, שמסתמן כמדבבת בקאסט של סרט האנימה ראלף ההורס 2.

בסרט זה תדבב גל גדות את שאנק (Shank), דמות נהגת מירוצים קשוחה מתוך משחק מירוצי מכוניות מקוון בשם Slaughter Race, אליו צמד הדמויות שלנו ראלף (ג'ון סי ריילי) וונלופי (שרה סילברמן) מתגלגלים בניסיון למצוא דרך לתקן את המשחק ממנו האחרונה הגיעה.

כמובן שגם גל גדות עצמה התייחסה לליהוק בחשבון הטוויטר הרשמי שלה. על אף זאת, לא ברור כרגע האם מדובר בדמות מפתח בעלילה או שמא מידת ההשתתפות של גדות בסרט קטן יותר.

ראלף ההורס 2 לוקח את הפוקוס של הסרט המקורי, החיים של דמויות במשחקי מכונות ארקייד, ומעביר אותו אל זירה הרבה יותר רחבה – האינטרנט. מהטריילר הראשון שפורסם אפשר לראות כיצד הבמאי ריץ' מור (Rich Moore) והתסריטאי-שותף פיל ג'ונסטון (Phil Johnstone) משתמשים בבמה שניתנה להם כדי לצחוק על תופעות שונות שאנו נתקלים בהן על בסיס יומי ברחבי הרשת – החל מכותרות קליקבייט ועד לאלגוריתם השלמת החיפוש של גוגל.

אל תשכחו להיפרד לשלום מהאינטרנט כאשר ראלף ההורס 2 יגיע אל אולמות הקולנוע בארץ ב-22 בנובמבר.

תגובות

במאמר זה

נגישות