ראלף ההורס 2 הוכרז, הנה תמונה ראשונה ממנו

דיסני הכריזה באופן רשמי על סרט המשך של ראלף ההורס מ-2012. הפעם נראה אילו צרות ראלף, שיוצא סוף סוף מאולם הארקייד, יגרום לרשת האינטרנט העולמית

כנראה שאצל ראלף ההורס (Wreck-It Ralph) המשחק עוד לא נגמר – הענק הוירטואלי והמגושם יחזור לסרט ההמשך ראלף ההורס 2, שיגיע אל אולמות הקולנוע בחודש מרץ 2018.

הצוות שהפיק את הסרט הראשון, שהיה בזמנו מועמד לאוסקר, חוזר בשלמותו לעבודה על סרט ההמשך. הצוות כולל את הבמאי ריץ' מור שעומד מאחורי יצירת האנימציה המופתית זוטרופוליס, כמו כן את המדבבים ג'ון סי ריילי ושרה סילברמן בתור הקולות של הדמויות ראלף ההורס וונלופ וון שוויץ בהתאמה.

ההכרזה הרשמית על ראלף ההורס 2 נעשתה בסוף השבוע באמצעות סרטון בשידור חי ששודר בערוץ הפייסבוק הרשמי של דיסני. את הסרטון הוביל הבמאי ריץ' מור, אבל אם תישארו מספיק זמן מול המסך תזכו לראות כמו מיני הפתעות לאורכו כמו פרצוף מוכר שמגיח אל הפריים. לפי סרטון ההכרזה, ראלף ההורס 2 יוציא אותנו מאולם הארקייד אל רשת האינטרנט, וכמובן שזה רק עניין של זמן עד שראלף יתחיל להרוס שם דברים.

"עולם האינטרנט הוא המקום המושלם לשלוח אליו את ראלף ואת ונלופ". אמר פיל ג'ונסטון, אחד מהכותבים של ראלף ההורס. "היקף הפוטנציאל והאפשרויות לאירועים קומיים פשוט בלתי נגמרים".

ראלף ההורס שיצא ב-2012 סיפר את סיפורו של ראלף, הדמות הרעה מתוך משחק ארקייד. לראלף נמאס מתפקידו ומחפש הכרה במשחקים אחרים שפועלים באולם הארקייד, מה שבדרך גורם להרבה מאוד כאוס. בסופו של דבר לומד ראלף להשלים עם התפקיד שלו בתור האיש הרע. הסרט קרץ בעיקר לגיימרים בוגרים עם הרבה הופעות אורח קצרות של דמויות מוכרות מהתחום כמו סוניק הקיפוד, קיינו ממורטל קומבט ועוד.

תגובות

במאמר זה

נגישות