"צעדת הזומבים" חוזרת אל קומיק-קון סן-דייגו

אחרי תאונת דרכים מצערת לפני שנתיים, "צעדת הזומבים" של כנס קומיק-קון תחזור לצעוד ברחובות סן-דייגו בסוף החודש. וגם: למה זה הביקור האחרון של סטן לי בקומיק-קון

אם תטיילו בסוף החודש בסן-דייגו ותראו קבוצה גדולה של אנשים שנראים מגואלים בדם והולכים ברחוב באיטיות מחשידה, אל תיבהלו – זו אינה האפוקליפסה, אלא "צעדת הזומבים" שתיערך במקביל לכנס קומיק-קון המקומי.

"זה נכון, חזרנו!", נכתב בעמוד האירוע של צעדת הזומבים בפייסבוק. "ובדיוק בזמן לצעדה השנתית העשירית שלנו בשבוע של קומיק-קון".

בשנה שעברה לא התקיימה צעדת זומבים מאחר ולפני שנתיים הצעדה הסתיימה בתאונת דרכים מצערת – נהג שהגיע עם רכבו לצומת אותו הצעדה חצתה באיטיות זומבית אופיינית איבד סבלנות והתחיל לצפור על הולכי הרגל. בתור בדיחה, כמה מהמשתתפים התנפלו על חלונות הרכב שצפר עליהם. בתגובה לכך הנהג נבהל ומיהר להימלט מהמקום, תוך כדי שהוא פוגע באישה בת 64 שבמקרה עברה באיזור באותו הרגע. האישה נפצעה אך החלימה, ולאור הנסיבות החריגות של התאונה הנהג המורשע קיבל עונש של רק 60 יום מעצר בית ו-120 שעות של עבודות שירות בלבד.

הקומיק-קון האחרון של סטן לי

קומיק-קון סן-דייגו 2016 יחל בלילה של ה-20 ביולי ויסתיים ב-24. השנה הכנס יהיה מיוחד מאחר והוא יהיה הקומיקון האחרון בו יתארח יוצר הקומיקס האגדי סטן לי, שעומד מאחורי סדרות קומיקס רבות ומוכרות של חברת מארוול כמו אקס-מן, הענק הירוק, ספיידרמן ועוד. הסיבה לכך שסטן לי יפסיק לבקר בכנסים היא שהביקורים הללו קשים עבורו לאור גילו המתקדם, שעומד על 93. הוא הביקורים שלו בכנסים באירופה ובקנדה הוא כבר הפסיק מאותה סיבה. בינינו, עם כל העבודה הקשה שהוא השקיע בשנות חייו הגיע הזמן שניתן לו לנוח בשקט.

תגובות

במאמר זה

נגישות