בליזארד עובדת על כותר חדש בסדרת דיאבלו

מודעת דרושים שפרסמה לאחרונה חברת בליזארד נותנת לנו רמז עבה לכך שיש לה תכניות כלשהן לגבי עתיד מותג משחקי התפקידים שלה, דיאבלו

עושה רושם כי חברת בליזארד מתכוונת לפתח משחק חדש בסדרת משחקי התפקידים דיאבלו. אמנם לא מדובר בהודעה רשמית מצד המפתחת, אבל היא העלתה לאחרונה מודעת דרושים שמסגירה את התכניות שלה.

"Blizzard Entertainment מחפשת אחר במאי עם כישורי תקשורת יוצאי דופן", נכתב במודעת הדרושים, "ניסיון מוכח בבימוי יצירתי, חזק בעיצוב מערכות ובעל היסטוריה של השקת משחקי AAA כדי להוביל את סדרת דיאבלו אל העתיד".

אחת הסיבות לכך שבליזארד מחפשת במאי חדש היא לאור העובדה שהבמאי הקודם, ג'יי ווילסון (Jay Wilson), פרש לפני חודש מהחברה ומתעשיית המשחקים בכלל אחרי 10 שנים של פעילות כדי לעסוק בתחומים אחרים. התקופה של ווילסון בבליזארד לא תמיד הייתה רגועה, בעיקר בעקבות הביקורת החריפה של השחקנים נגד ההחלטה להשיק את דיאבלו 3 עם פיצ'ר של מערכת מכירות פומביות עם כסף אמיתי על חפצים במשחק.

אמנם אפשר להבין ממודעת הדרושים כי לבליזארד יש תכניות לגבי העתיד של המותג דיאבלו, אבל אין לנו מושג מה היא בדיוק מתכננת. הניחוש שלנו הוא שמדובר בחבילת הרחבה חדשה כמו Reaper of Souls ושפחות סביר שבליזארד מתכננת לצאת באיזו הכרזה בומבסטית על משחק המשך חדש לחלוטין. בכל מקרה, מי שיתקבל למשרה הזו יצטרך לשאת באחריות גדולה על כתפיו לאור הפופולריות העצומה של המותג.

נדווח לכם כאשר נדע פרטים חדשים בנושא. כדי להישאר מעודכנים אתם מוזמנים לעשות לנו לייק בעמוד הפייסבוק של גיקלואיד.

תגובות

במאמר זה

נגישות