לא פייר: אקווה-מן יגיע לסין שבועיים לפני שאר העולם

אמנם הסיבה העיקרית להקדמת ההקרנה של אקווה-מן היא טכנית לחלוטין במהותה, אבל אין ספק שמעריצי DC הסינים בשורה התחתונה הרוויחו מכל העניין

אקווה-מן

שווה להיות מעריץ סיני של DC – על פי דיווח של האתר Deadline, בתי הקולנוע בסין יתחילו להקרין את סרט הלייב-אקשן של אקווה-מן ב-7 בדצמבר, כלומר שבועיים לפני תחילת ההקרנות המתוכננות בארצות הברית ב-21 בדצמבר.

הסיבה להקדמת ההקרנות של אקווה-מן היא די טכנית – מאחר והמשטר בסין נוקשה מאוד בכל הנוגע להכנסת סרטים זרים אל שטח המדינה ויש לה מועדים קבועים בהם הוא מאפשר הקרנות בכורה של סרטים חדשים, כל מי שמעוניין להגיע לקהל היעד הסיני צריך להתיישר בהתאם למדיניות זו. ובהתחשב בעובדה שהוליווד להוטה מאוד לשים את ידיה על הכסף הפוטנציאלי של הצופים הסינים, עיין ערך פילוח ההכנסות של הסרט וורקראפט, זו היא התוצאה.

אך יכול להיות של-DC יש סיבה נוספת לתמוך בהקרנות המוקדמות של אקווה-מן, כזו שנובעת מבית. ב-21 בדצמבר צפויה לסרט תחרות לא פשוטה על הכיס של הצופה האמריקאי, שיאלץ להחליט האם הוא הולך לראות אותו, את באמבלבי או את הגרסה המותאמת לגיל 13 של דדפול 2.

בכל אופן, רשמו ביומנים את התאריך ה-7 בדצמבר. לא, איננו מצפים שתעזבו הכל ותסעו לסין רק כדי לראות את הסרט, אבל מה שבטוח הוא שספויילרים שלו ימצאו את דרכם החוצה וחלקכם אולי ירצה להתנתק מהציוויליזציה לשבוע-שבועיים עד שיחלו ההקרנות בשאר חלקי העולם. מצד שני, אולי הביקורות עליו בסין יעניקו איזו אינדיקציה האם הוא בכלל שווה את הזמן שלנו או שמא גם הפעם מדובר בסרט צולע כמו רוב סרטי היקום הקולנועי של DC.

תגובות

במאמר זה

נגישות