ראיין קוגלר חוזר אל כסא הבמאי לביים את הפנתר השחור 2

היה זה רק עניין של זמן עד שמארוול תניע תהליכים להפקת הפנתר השחור 2, ההמשך לאחד מסרטי הקומיקס המכניסים ביותר בכל הזמנים עם הכנסה של 1.3 מיליארד דולר

הפנתר השחור

ראיין קוגלר שוב עושה את דרכו לוואקאנדה: לאחר ההצלחה הפנומנלית של הפנתר השחור, סרט הסולו הראשון של גיבור-העל הפופולארי, היוצר יחזור לכתוב ולביים גם את הסיקוול הפנתר השחור 2.

הפנתר השחור יצר השפעה חברתית חסרת תקדים, זכה להכנסות של 1.3 מליארד דולר ברחבי העולם, והפך לסרט השלישי בעל ההכנסות הגבוהות ביותר בקופות האמריקאיות (שני רק ל״מלחמת הכוכבים: כוח מתעורר״ ו״אוואטר״) ולסרט הקומיקס המכניס ביותר בהיסטוריה האמריקאית. כלומר, היה זה רק עניין של זמן עד שמארוול יחתמו על עסקה עם קוגלר כדי לחזור לביים את הפנתר השחור 2, וכעת ההוליווד ריפורטר מדווח כי עסקה אכן נחתמה לאחרונה סוף סוף מתחת לראדר.

אמנם טרם נמסרה הכרזה רשמית בעניין – אך יש לזכור שבדיסני ומארוול בכלליות עדיין נמנעים מלהכריז על סרטים נוספים שיעקבו אחר הנוקמים 4 (או אפילו את שמו המלא של הסרט), מלבד על הסיקוול לספיידרמן: השיבה הביתה, שיקרא ספיידרמן: הרחק מהבית (ושומרי הגלקסיה 3 שנמצא כעת בהשהייה בלתי מוגבלת).

במקביל לסיקוול, קוגלר עסוק בפיתוח דרמה מבוססת על סיפור אמיתי בשם Wrong Answer, שכמו בכל סרטיו כולל הפנתר השחור, קריד וסרט ביכוריו תחנת פרוטוויל – גם בה יככב מייקל בי ג׳ורדן. בנוסף, קוגלר הפיק את הסיקוול לקריד, וכמו כן יפיק את הסיקוול המצופה לספייס ג׳אם, הלהיט הלוני טונזי בשילוב הלייב אקשן האהוב משנות ה-90, כשאל נעליו היוקרתיות של מייקל ג׳ורדן האגדי ייכנס לברון ג׳יימס.

מסתמן כי קוגלר עתיד לכתוב את התסריט כבר בשנה הבאה המתקרבת, והפקת הסרט תצא לדרך לקראת סוף 2019 או בשלבים המוקדמים של 2020 – כך שנראה את הפנתר השחור 2 מככב על המסך הגדול רק ב-2021.

תגובות

במאמר זה

נגישות