האם סדרת Command & Conquer תחזור בגרסה מחודשת?

מפיק ב-Electronic Arts שלקח חלק בהפקת משחקי סדרת Command & Conquer התייחס לאפשרות של גרסה מחודשת למשחקים הקלאסיים, ואתם כנראה תאהבו מה שיש לו להגיד

Command & Conquer

הגיימרים הזקנים שבינינו בוודאי זוכרים את Command & Conquer, סדרת משחקי האסטרטגיה בזמן-אמת פורצת הדרך שפותחה בזמנו על ידי הסטודיו Westwood לפני שנסגר וסופח ל-Electronic Arts. במהלך סוף השבוע האחרון, נרמז כי גרסה מחודשת למחשב של סדרת המשחקים האייקונית עשויה להפוך למציאות.

את הדברים הללו כתב ג'ים וסלה (Jim Vassella), אחד מהמפיקים שלקחו חלק בפיתוח של Tiberium Wars ו-Red Alert 3 ומשחקים נוספים של המותג, בפוסט באתר רדיט. להלן עיקר הדברים:

"שמענו אתכם חד וחלק: קהילת Command & Conquer רוצה לראות את המותג חוזר אל המחשב. בתור מעריץ של C&C במשך מעל ל-20 שנה, אני מסכים. עם המחשבה הזו בראש אנו בודקים כמה רעיונות מרגשים בנוגע לגרסאות מודרניות למשחקי המחשב הקלאסיים, וכבר הנענו תהליכים לניסיון הראשון שלנו כדי לחגוג יום הולדת 25 שנה למותג".

 

בנוסף, וסלה הזמין את הגולשים לחלוק רעיונות עם צוות הפיתוח בשבועות הקרובים לפני שהסטודיו יתחיל לעבוד על המשחקים המחודשים.

זו איננה הפעם הראשונה בזמן האחרון ש-Electronic Arts עושה ניסיון להחזיר את המותג הותיק אל אור הזרקורים בצורה כזו או אחרת. לאחרונה החברה הוציאה משחק בשם Command & Conquer: Rivals, משחק אסטרטגיה לסמארטפונים ולטאבלטים. אמנם המשחק קיבל ביקורות סבירות אך הוא גם ספג תרעומת מצד קהילת המעריצים, שתהתה מדוע לא יצא משחק חדש למחשב ומכאן נבעה ההודעה של וסלה לגבי חידוש של המשחקים הישנים.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות