קאסלבניה עונה 3 כנראה לא תצא בדצמבר, נדחתה לתאריך בלתי ידוע

הציוץ של נטפליקס בטוויטר שהודיע במפתיע על יציאת קאסלבניה עונה 3 בתחילת דצמבר נמחק ללא הסבר, מה שמעלה סימני שאלה רבים בנושא

קאסלבניה

עושה רושם שנטפליקס רוצה ללחוץ בכל הכוח על הדוושה בנושא של עיבוד משחקי מחשב לסדרות אבל קצת מועדת בדרך – אחרי הכרזה במפתיע מוקדם יותר הבוקר על תאריך היציאה של קאסלבניה עונה 3 בדצמבר הקרוב, ההודעה המדוברת נמחקה וכולנו נשארנו עם סימני שאלה בנוגע לעתיד הסדרה.

מוקדם יותר הבוקר פרסמה Netflix Nordic, אחת מהשלוחות הרבות של נטפליקס על בסיס גיאוגרפי, ציוץ בחשבון הטוויטר שלה עם רשימה של סדרות חדשות וממשיכות שיוצאות בדצמבר, אחת מהן הייתה קאסלבניה עונה 3 עם תאריך יציאה שעמד על ה-1 בדצמבר. שעות ספורות לאחר מכן הציוץ נמחק ללא מתן הסבר כלשהו לגולשים. אנחנו נמשיך לעקוב אחרי הנושא ונעדכן כאן על ההתפתחויות.

בתמונה: צילום מסך של הציוץ שנמחק

סדרת קאסלבניה מבוססת באופן עקרוני על משחק קלאסי מסוף שנות ה-80 בעל אותו שם. עלילתה עוקבת אחרי צייד ערפדים בשם בלמונט, האחרון לשושלת ארוכה של ציידים, במסעו לחסל את דרקולה אחרי שהאחרון שחרר את צבא המפלצות שלו נגד האנושות מתוך נקמה על שריפת אשתו.

בכל אופן, גם אם יתברר כי העונה החדשה של קאסלבניה לא תעלה לאוויר בתאריך המיועד עדיין יש לנו את הסדרה של וויצ'ר בכיכובו של הנרי קאביל ב-20 בדצמבר. אז לגיימרים שבינינו, ואולי גם כאלה שאינם בהכרח גיימרים אבל פשוט אוהבים פנטזיה, יש למה לצפות למרות הכל בחודש הבא.

תגובות

במאמר זה

נגישות