טוד פיליפס מדבר על ג'וקר והאפשרות לסרטים נוספים

במאי הסרט "ג'וקר", טוד פיליפס, מוריד את גובה הציפיות לגבי האפשרות לסרט המשך אך מציע רעיון ליקום סינמטי חדש של אנטגוניסטים מהקומיקסים של דיסי

ג'וקר

טוד פיליפס, הבמאי של הלהיט ג'וקר בכיכובו של השחקן חואקין פיניקס, שובר שתיקה ומדבר על המשך דרכו הקולנועית מול ענקית הקומיקס דיסי.

טוד פיליפס: "אין חוזה חתום לג'וקר 2"

ראשית כל, בואו נעשה סדר בנוגע לשאלה האם ג'וקר מקבל סרט המשך או לא. על אף שמועות סותרות שהסתובבו ברשת, טוד פיליפס אומר באופן חד וחלק שג'וקר 2 כרגע אינו עומד על הפרק מאחר ואין שום חוזה חתום אפילו לכתיבת התסריט. פיליפס אמר את הדברים במסגרת ראיון לאתר Indiewire.

אז מה כן יכול להיות שצופן העתיד? על פי האתר Movieweb, התכנון הוא שג'וקר יהיה הסרט הראשון ביקום קולנועי חדש של דיסי שמתמקד באנטגוניסטים ושמו DC Black.

"ידעתי שהם (וורנר ברוס – ע.פ.) יגידו 'אנחנו נבלבל את הקהל אם הג'וקר הזה יהיה מחוץ לסרטים'", סיפר פיליפס. "אז נאום המכירות שלי עבורם היה להתחיל מותג חדש. אמרתי: זה יהיה הסרט הראשון ואז במאי אחד יעשה ככה ואחר יעשה ככה. נקרא לו DC Black וג'וקר יהיה הסרט הראשון".

לדבריו, תחילה וורנר ברוס לא קפצו על הרעיון אלא שלחו אותו לכתוב את התסריט ולחזור אליהם. השאר זה כבר היסטוריה ידועה לכל – ביקורות מהללות והצלחה מסחרית של מיליארד דולר בהכנסות.

משמעות הדברים היא שאמנם אין כרגע שום ערבויות לסרט המשך של ג'וקר, אבל בהחלט יכול להיות שבעקבות ההצלחה שלו נראה סרטי מקור של אנטגוניסטים נוספים מהקומיקס של DC. זה בהחלט נשמע כמו רעיון מעניין ואני חושב שכולנו נשמח לראות אותו קורם עור וגידים.

תגובות

במאמר זה

נגישות