הנצחיים: תמונות ראשונות של אנג'לינה ג'ולי על הסט

תמונות מתוך סט הצילומים של הנצחיים מראות את אנג'לינה ג'ולי, שמגלמת את הדמות תנה, עם צוות צילום באגם. הסרט צפוי לצאת בנובמבר 2020

הנצחיים

ההפקה של הסרט הנצחיים החלה באופן רשמי אם לשפוט על פי תמונות ראשונות שפורסמו מהסט, בהן רואים את השחקנית אנג'לינה ג'ולי מגלמת את הדמות תנה.

בתמונות רואים את ג'ולי נכנסת לתוך אגם בערך עד לגובה הברכיים ואחריה צוות צילום, שנרטב גם הוא כדי ככל הנראה לצלם סצינה עם השחקנית. שימו לב שהציוץ בטוויטר כולל גם את תאריך יציאת הסרט לקולנוע – 6 בנובמבר 2020.

אנג'לינה ג'ולי אמרה את הדברים הבאים כאשר הוכרז באופן רשמי שהיא הצטרפה לקאסט של הנצחיים:

"אני כה מתרגשת להיות כאן. אני הולכת לעבוד פי 10 יותר קשר כי אני חושבת שזו המשמעות של להיות חלק מהיקום הסינמטי של מארוול, המשמעות של להיות 'נצחי', של להיות חלק מהמשפחה הזו, זה מה שכולנו צריכים לעשות. כולנו קראנו את התסריט. כולנו יודעים מה המשימה שעומדת מולנו ועובדים קשה מאוד. אני מתאמנת. אני נרגשת".

בנוסף לאנג'לינה ג'ולי עתידים לעלות על סט הצילומים השחקנים ריצ'רד מאדן וקית' הרינגטון (רוב סטארק וג'ון סנואו ממשחקי הכס בהתאמה), סלמה הייק (החתול של שרק, מסיבת נקניקיות), קומיל נאנג'יאני, בריאן טיירי הנרי וכנראה אחרים שעוד אינם ידועים לנו. הסרט הוכרז לראשונה על ידי קווין פייגי באפריל 2018 ובקומיק-קון יולי 2019 מונתה קלואי ז'או לתפקיד הבמאית שלו.

הנצחיים הוא חלק מרכזי בשלב הבא ביקום הסינמטי של מארוול. בגדול, מדובר בגזע רב עוצמה שרואה את עצמו כמגן האנושות ובעבר בני האדם סגדו להם בתור אלים. הם נלחמים בקבוצה שנקראת "הסטיות", שמהווה סוג של אנטיתזה מולם.

תגובות

במאמר זה

נגישות