סדרת שר הטבעות של אמזון תופק ותצולם בניו זילנד

ההפקה הגרנדיוזית של סדרת שר הטבעות חוזרת אל המקורות והצילומים שלה יערכו בנופים של ניו זילנד, בדומה לטרילוגיית הסרטים המקורית

חוזרים למקורות: שלב הצילומים של סדרת שר הטבעות יערך במדינת ניו זילנד, זאת בדומה לצילומים של טרילוגיית הסרטים המקורית וטרילוגיית ההוביט של הבמאי פיטר ג'קסון.

השואוראנרים והמפיקים בפועל של סדרת שר הטבעות, ג'יי.די פיין (J.D. Payne) ופטריק מק'קיי (Patrick McKay) הסבירו את ההחלטה בהודעה הבאה:

"כשחיפשנו את המיקום בו נוכל להפיח חיים ביופי הקדמוני של העידן השני בארץ התיכונה, ידענו שצריך למצוא מקום קסום, עם חופים, יערות והרים מדהימים, שיהיה גם בית לסטים ברמה עולמית. אנו שמחים שיש לנו את האפשרות עכשיו להכריז באופן רשמי שניו זילנד היא הבית החדש לסיפורים של סדרת שר הטבעות שלנו".

בהמשך ההודעה הרשמית לעיתונות השניים הביעו תודה לממשלת ניו זילנד ולעיר אוקלנד על התמיכה ועל האירוח של הצוות בשלב טרום ההפקה.

בדיווחים קודמים שעוסקים בנושא נאמר שאמנם עוד לא ידוע כמעט דבר לציבור בנוגע לעלילה מעבר למיקומה הכרונולוגי על ציר הזמן, אך מומחה עולם של טולקין שנשכר לייעוץ מטעם פרסם בפומבי כמה תרחישים אפשריים. גם בחזית קאסט השחקנים איננו יודעים הרבה, למעט שני ליהוקים – הראשון של השחקנית האוסטרלית מרקל קבנה והשני של וויל פולטר מבאנדרסנאץ. עם קצת דמיון והרבה איפור, לאחרון יש לגמרי לוק של עלף.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך השקה של הסדרה המצופה, שאמורה להיות זמינה באופן בלעדי למנויי שירות הסטרימינג אמזון פריים. אולי נהיה חכמים יותר אחרי שהצילומים יסתיימו.

תגובות

במאמר זה

נגישות