וויל פולטר לוהק לתפקיד ראשי בסדרת שר הטבעות

השחקן הבריטי הצעיר, וויל פולטר, לוהק לתפקיד מרכזי בסדרה המצופה של אמזון פריים. מצטרף לשחקנית האוסטרלית מרקלה קבנה שלוהקה ביולי

וויל פולטר

ליהוק מרכזי ראשון לסדרת שר הטבעות המתהווה של שירות הסטרימינג אמזון פריים – השחקן הבריטי הצעיר וויל פולטר. כך על פי דיווח בלעדי של האתר Variety.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ידוע באיזה תפקיד בדיוק מדובר מאחר והפרטים נשמרים תחת מעטה של סודיות מוחלטת. בכל אופן, הוא מצטרף אל השחקנית מרקלה קבנה שלוהקה גם היא לסדרה בחודש יולי האחרון.

אם הפרצוף של וויל פולטר נראה לכם מוכר מאיפשהו, הרשו לנו לעזור לכם – לאחרונה הוא שיחק בבנדרסנאץ’, הפרק האינטראקטיבי והמטריד במיוחד של מראה שחורה. בנוסף, היה לו תפקיד משני בשני סרטים מתוך טרילוגיית הרץ במבוך.

מבחינת הצוות שפועל מאחורי המצלמה, על התסריט עובדים ג’ון ד. פיין (John D. Payne) ופטריק מק’קי (Patrick McKay), שני תסריטאים שעל פי IMDB השתתפו בכתיבת הסרט סטארטרק: אל האינסוף. בנוסף, בראיין קוגמן (Bryan Cogman), שהפיק מספר פרקים של משחקי הכס, יעזור בשלבי הטרום-הפקה וחואן אנטוניו ביונה (J.A. Bayona) ישמש כבמאי של לפחות חלק מהפרקים בסדרה.

כאמור, אין פרטים רבים לגבי נשמרים העלילה למעט המסגרת הכרונולוגית שלה על ציר הזמן לאחר שדווח כי היא תתרחש במה שנקרא “העידן השני”, כלומר שנים רבות לפני האירועים שמפורטים בסרטי ההוביט ושר הטבעות של הבמאי פיטר ג’קסון. ההשערות אומרות כי במהלך העונה הראשונה נראה כיצד סאורון משתמש בטבעות הכוח כדי להשחית את מלכי האדם והופך אותם לנזאגול, יחידת המתנקשים הפרטית שלו. סך הכל צפויות לסדרה ארבע עונות בעלות תקציבי עתק.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות