אובי-וואן קנובי: פרטים על ציר הזמן של הסדרה נחשפו

אחד מהפרטים שהתגלו עסוק במיקום של העלילה על ציר הזמן ופותח דלת לאפשרות שהג'דיי אובי-וואן קנובי יאבק שוב באויבו דארת' מאול

אובי-וואן קנובי

דיסני מוסיפה עוד דלק למדורת ההייפ וממשיכה לחשוף פרטים על התכנים שעתידים לעלות באופן בלעדי לשירות הסטרימינג שלה, דיסני פלוס, שהשקתו הרשמית בתחומי ארצות הברית תיערך עוד שלושה חודשים ב-12 בנובמבר. הפעם נחשף מידע חדש על אובי-וואן קנובי, סדרה שאמורה להתמקד בדמותו של לוחם הג’דיי המוכר.

המידע החדש, עליו נפרט עוד מעט, פורסם במקור במסגרת פרק של סדרת הרשת Star Wars Show, שבין היתר מסכם גם את כל הידיעות שפורסמו בנוגע למותג מלחמת הכוכבים בכנס D23 האחרון. הפרק המלא מצורף כאן למטה לעיונכם.

להלן סיכום כל הפרטים, ישנים וחדשים, שידועים לנו עד כה על אובי-וואן קנובי:

  • התסריט של הסדרה כבר כתוב ומוכן.
  • השחקן יואן מקרגור יחזור לגלם את הדמות.
  • הפקת הסדרה תחל במהלך שנת 2020.
  • העלילה תתקיים 8 שנים אחרי אירועי הסרט נקמת הסית’.
  • הסיפור יתרחש במקביל לאירועי הסרט סולו.

לסעיף האחרון יש חשיבות מבחינת המעריצים מאחר והוא פותח את האפשרות לעימות נוסף בין אובי-וואן קנובי לבין דארת’ מאול (Darth Maul). אמנם באימת הפאנטום דארת’ מאול מצא את מותו למראית עין אך הוא שב אל המסך בסדרת האנימציה מלחמת המשובטים והופיע לרגע בסוף של סולו, לכן התרחיש הזה יכול להתגשם.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא פורסם מידע בנוגע לליהוקים נוספים או לוח זמנים לעליית הסדרה לאוויר, אך נעדכן אתכם ברגע שפרטים חדשים יחשפו.

תגובות

במאמר זה

נגישות