דיסני פלוס – פרטים חדשים לקראת השקת שירות הסטרימינג

הדיווח כולל את תאריך ההשקה הרשמי של דיסני פלוס, אילו תכנים יהיו זמינים באותו זמן ולוח זמנים להשקה של השירות מחוץ לגבולות ארצות הברית

דיסני פלוס

דיסני מחממת לקראת ההשקה של שירות הסטרימינג שלה, דיסני פלוס, ויש לנו פרטים חדשים חמים מהתנור אודות לדיווח של האתר Hollywood Reporter על הנושא.

יש לציין כי כל הפרטים שלהלן עוסקים בהשקה של דיסני פלוס בתחומי ארצות הברית בלבד, אך יש התייחסות ללוח הזמנים להתרחבות אל שאר העולם בהמשך.

לפי הדיווח, שירות הסטרימינג דיסני פלוס יושק באופן רשמי החל מה-12 בנובמבר השנה. מחיר המנוי יעמוד על 6.99 דולר לחודש או 69.99 דולר עבור התחייבות לשנה שלמה. חישוב מהיר מראה כי התחייבות למשך שנה יוצרת חיסכון של 12 דולר בהשוואה לתשלום על כל חודש בנפרד.

מבחינת התוכן, הספריה של שירות הסטרימינג החדש תכלול בעת השקתה 18 סרטים של פיקסאר, 13 סרטי אנימציה קלאסיים של דיסני, כל סרטי המותג מלחמת הכוכבים וכל סרטי הקומיקס של מארוול. בנוסף, תוכלו למצוא גם את כל 660 הפרקים של משפחת סימפסון ו-100 סרטים מקוריים מהערוץ של דיסני.

כאמור, הפרטים לעיל מתייחסים להשקה בגבולות ארצות הברית, אך התכנית היא להתחיל להתרחב החל משנת 2020. בגדול, התכנון הוא להשיק את דיסני פלוס בצפון אמריקה, מערב אירופה וחלקים מיבשת אסיה בחודשים הראשונים של שנת 2020, עם אפשרות להתרחבות אל טריטוריות נוספות שנה לאחר מכן.

יהיה מעניין לראות כיצד תגיב נטפליקס על הכניסה הקרובה של דיסני לשוק הסטרימינג, מהלך שעלול לערער את שלטונה בתחום זה או לכל הפחות לנגוס בנתח משמעותי מהעוגה.

תגובות

במאמר זה

נגישות