האם הוקאיי מקבל סדרה משלו בשירות הסטרימינג דיסני פלוס?

השמועה אומרת כי הדמות הוקאיי תקבל סדרה משלה בשירות הסטרימינג החדש דיסני פלוס בכיכובו של ג'רמי רנר. דיסני ומארוול סירבו להגיב

ג'רמי רנר בתפקיד הוקאיי

דמות נוספת מהיקום הסינמטי של מארוול עתידה לקבל סדרה משלה בשירות הסטרימינג המתהווה "דיסני פלוס", והפעם הגיע תורו של הוקאיי בכיכובו של ג'רמי רנר.

על פי ידיעה בלעדית שפורסמה במקור ב-Variety, מקורות סיפרו לאתר כי מארוול מפתחת "סדרה מוגבלת" (limited series), כלומר שלא צפויה לה יותר מעונה אחת, סביב דמותו של הצלף המפורסם שמהווה חלק מהנוקמים. עוד נאמר כי הסדרה תתמקד בתהליך בו קלינט בארטון מעביר את הלפיד הלאה אל דמות בשם קייט בישופ, שעתידה להחליף אותו בתפקיד הוקאיי.

חשוב לציין כי הנציגים הרשמיים של דיסני ושל מארוול סירבו להגיב על הדברים, ולכן ההמלצה שלנו היא לקחת את הדברים בעירבון מוגבל עד שתצא הודעה רשמית בנושא.

https://youtu.be/e-um1j1RviM

בעבר דווחו ידיעות שונות ברחבי הרשת לגבי דמויות נוספות שיקבלו סדרות משלהן על הפלטפורמה של שירות הסטרימינג דיסני פלוס. בין השמות שעלו תוכלו למצוא את האנטגוניסט האהוב עלינו, לוקי, כמו כן גם את פאלקון, חייל החורף, ויז'ן ומכשפת השני. בכל הדיווחים הללו נאמר שמדובר בסדרות מוגבלות בנות שמונה פרקים בלבד כל אחת ושכל הסדרות יופקו על ידי קווין פייג', מי שעומד בראש היקום הסינמטי של מארוול.

ההקמה של שירות הסטרימינג דיסני פלוס היא מהלך שנועד ליצור עבור החברה דריסת רגל בשוק זה, ודיסני מוכנה לבצע מהלכים מרחיקי לכת כדי להשיג את המטרה – כמו פירוק שיתוף הפעולה המצליח עם נטפליקס, מה שהוביל לביטול כל הסדרות המשותפות שהופקו בשנים האחרונות.

תגובות

במאמר זה

נגישות