מרקלה קבנה היא הליהוק הראשון לסדרת שר הטבעות

מרקלה קבנה, שחקנית אוסטרלית צעירה ובלתי מוכרת, לוהקה לתפקיד בסדרת שר הטבעות המתהווה של שירות הסטרימינג אמזון פריים

כבר הרבה מאוד זמן שאנחנו שומעים דיווחים על סדרת שר הטבעות שאמורה להגיע לשירות הסטרימינג של אמזון, אבל עכשיו הסדרה מתחילה לקבל פנים שייצגו אותה. לאחרונה נודע כי השחקנית מרקלה קבנה (Markella Kavenagh) היא הליהוק הראשון של הסדרה החדשה.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ידוע הרבה על התפקיד אותו מרקלה קבנה תגלם למעט השם של הדמות: טירה (Tyra). שאר הפרטים נשמרים תחת סודיות רבה מסיבות מובנות.

מרקלה קבנה היא שחקנית אוסטרלית צעירה ולא מוכרת מחוץ ליבשת אוסטרליה, שהופיעה במספר קטן של סדרות טלוויזיה מקומיות אך מצליחות. חלקן אפילו זכו בפרסי האקדמיה האוסטרלית לטלוויזיה כמו Picnic at Hanging Rock ו-Romper Stomper. אין ספק כי הליהוק לסדרת שר הטבעות של אמזון פריים עשוי להיות הפריצה של קבנה לליגה של הגדולים אם היא תצליח להפיק את המקסימום מההזדמנות שניתנה לה.

בידיעה הקודמת שפרסמנו על הסדרה לפני ארבעה חודשים סיפרנו כי עלילתה תתרחש שנים רבות לפני שתי טריולוגיות הסרטים הקולנועיים של פיטר ג'קסון בתקופה שנקראת "העידן השני", והיא ככל הנראה תתאר את עלייתו של סאורון לשלטון במורדור, כיצד הוא השחית את מלכי בני האדם ואת נסיונו לשעבד את העמים האחרים בארץ התיכונה. המשמעות של זה היא שככל הנראה לא נראה אף דמות שמוכרת לנו מהסרטים, למעט אולי האלפים מאחר והם בני אל-מוות שיכולים לחיות במשך מאות שנים לכל הפחות.

תגובות

במאמר זה

נגישות