האם צבי הנינג'ה יקבלו לייב אקשן לקהל בוגר בלבד?

יוצר הקומיקס המקורי, קווין איסטמן, שיתף את המעריצים ברעיון במסגרת חגיגות 35 שנה להוצאת הקומיקס של צבי הנינג'ה בקומיק-קון האחרון

צבי הנינג'ה

אני בספק אם יש מישהו מילדי שנות ה-90 שלא צפה או לכל הפחות שמע על צבי הנינג'ה בזכות הסדרה המצויירת ששודרה בזמנו בערוץ הילדים. אבל שני עשורים וחצי חלפו מאז, כולנו גדלנו ויכול להיות שבקרוב גם המותג שהכרנו בתקופת הילדות העליזה יחליט להתאים את עצמו לקהל היעד שלו שכבר התבגר.

על פי ידיעה של האתר Comic Book, יוצר הקומיקס המקורי של צבי הנינג'ה קווין איסטמן (Kevin Eastman) דיבר על העתיד של המותג במסגרת חגיגות 35 שנה ליציאת הקומיקס לראשונה לאור בקומיק-קון האחרון והעלה את האפשרות להפקת סדרת לייב אקשן בדירוג R, כלומר מומלצת לצפייה עבור מבוגרים בלבד או תחת השגחתם.

להלן מה שהיה לו להגיד בנושא:

"אני מרגיש שהצבים התפתחו לנקודה הזו אחרי כמעט 35 שנה, וזה נשמע מוזר, אבל זה כמעט הנקודה בה הם התחילו כשהוצאנו את הקומיקס המקורי בשחור-לבן לקהל יעד בוגר. אז פיתחנו את הסדרת המצויירת ספציפית לקהל צעיר, ואני מרגיש עכשיו שחזרנו למקור בו קהל המעריצים המקורי התבגר ב-30 שנה".

קווין איסטמן הוסיף כי מעריצים רבים מבקשים ממנו ליצור גרסה יותר אדג'ית ואינטנסיבית של הסדרה בדומה למה שנטפליקס ומארוול עשו עם דרדוויל.

אם אכן צבי הנינג'ה תקבל סדרה כזו, זו לא תהיה הפעם הראשונה שהמותג מגיע אל מחוזות הלייב אקשן – בשנות ה-90 ובשנים האחרונות צבי הנינג'ה קיבלו מספר של סרטים וסדרות בסגנון הזה, חלקם הצליחו יותר בעיני הקהל והקופות ואחרים פחות, אך הם היו מיועדים לילדים ולנוער.

תגובות

במאמר זה

נגישות