הגולש הכסוף עשוי לקבל סרט משלו ביקום של מארוול

אקס-מן? ארבעת המופלאים? יש באולפנים של מארוול לפחות שני קולות מרכזיים שרוצים קודם כל לעשות סרט סולו על הדמות של הגולש הכסוף

הגולש הכסוף

מאז עסקת הענק של רכישת פוקס על ידי דיסני, רבים מאיתנו תוהים בכל רם מתי יבוא היום בו אקס-מן או ארבעת המופלאים יצטרפו באופן רשמי ליקום הסינמטי של מארוול. לכן, היה זה מפתיע מאוד לשמוע כי באולפני מארוול יש קולות שטוענים שלפני שני המותגים הללו צריך להחזיר אל המסך דמות אחרת לחלוטין – הגולש הכסוף (Silver Surfer) בסרט סולו משלו.

מי שאמר את הדברים לעיל הם לא פחות משני התסריטאים של הנוקמים: סוף המשחק וסרטי הסולו של קפטן אמריקה, כריסטופר מרקוס וסטפן מק'פילי, שהתראיינו בוידאו עבור Collider במהלך קומיק-קון.

"אני חושב שאקס-מן צריך רגע לנוח", אמר מקפילי בראיון, "אבל הגולש הכסוף יכול להיעזר בסרט סולו טוב".

אפשר להבין מדוע מקפילי מחזיק בדעה זו. רק לפני קצת פחות מחודשיים יצא הסרט האחרון של המותג, אקס-מן: הפניקס האפילה, וזכה לביקורות צוננות מצד המבקרים והמעריצים פה אחד. לכן יש איזשהו היגיון לתת לקהל קצת זמן "לשכוח" ממנו לפני שמתחילים מחדש. בנוסף, הסרט היווה גם בתור הפרק האחרון של סדרת הסרטים הנוכחית וצריך זמן כדי לחשוב כיצד להתניע את המותג מחדש ועם מי.

הפעם האחרונה בה הגולש הכסוף הופיע על המסך הגדול הייתה בסרט ארבעת המופלאים: עלייתו של הגולש הכסוף משנת 2007, אז שימש בתור האנטגוניסט. בזמנו הסרט נקטל קשות כאשר המותג היה תחת ידיה של פוקס, אז בואו נקווה שאם אכן קווין פייג'י יחליט לעשות משהו בנידון אז שהתוצאה תהיה משביעת רצון.

תגובות

במאמר זה

נגישות