אל תצפו לראות את ארגורן בסדרת שר הטבעות של אמזון פריים

חשבון הטוויטר של אמזון פריים חושף על איזו תקופת זמן בהיסטוריה של הארץ התיכונה יתמקד העיבוד הטלוויזיוני לשר הטבעות, מה שיצער את מעריצי ארגורן

לאט-לאט הפרויקט השאפתני של אמזון פריים להפקת סדרת טלוויזיה של שר הטבעות קורם עור וגידים, הפעם עם ציוץ בטוויטר שממקד את הקהל באיזו תקופה של הארץ התיכונה תתגולל העלילה.

על פי הציוץ בחשבון הטוויטר הרשמי, העלילה תתמקד בתקופת הזמן שנקראת "העידן השני" (The Second Age). לפי ההשערות ברחבי הרשת, הסדרה תציג את האירועים שהובילו לעליית כוחו של מושל ממלכת מורדור הרשע, סאורון, ולניסיון שלו לכבוש ולשעבד את שאר העמים של הארץ התיכונה. בנוסף, יכול להיות שהיא תתמקד גם בנושאי טבעות הכוח האחרות וביצירתם של הנאזגול, המלכים האנושיים שאיבדו צלם אנוש אחרי שלא עמדו בפיתויים שסאורון הציע להם ובסדרת הסרטים של פיטר ג'קסון משמשים כמשרתיו.

מצד שני, הכרזה זו די בוודאות קוברת באופן סופי את השמועה מלפני כמעט שנה שנראה בסדרה גרסה צעירה של ארגורן, שכן הוא נולד בעידן השלישי ולכן הסדרה המדוברת מקדימה את זמנו. תנחומינו למעריצי ארגורן שפיתחו תקוות בנושא.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אמזון איננה חושפת כמעט שום פרט על סדרת שר הטבעות שלה, למעט העובדה שהיא תשודר במסגרת שירות אמזון פריים. נעדכן אתכם ברגע שנדע פרטים נוספים על הסדרה.

רוצים להכיר גיקים בעלי תחומי עניין משותפים? הצטרפו לקבוצה החדשה שלנו בפייסבוק

 

תגובות

במאמר זה

נגישות