נינטנדו ישראל, הנציגות הרשמית בארץ, פותחת דלתותיה

קבלו את נינטנדו ישראל, הנציגות הרשמית בארץ של ענקית הגיימינג היפנית, שהחלה לפעול היום באופן רשמי ברשתות החברתיות ובקרוב תפתח אתר משלה

נינטנדו ישראל

עדיף מאוחר מאשר אף פעם – נינטנדו ישראל, הנציגות הרשמית החדשה של ענקית המשחקים ביפן, החל לפתוח את דלתותיה בפני הקהל הרחב. המשמעות היא שמעתה והלאה יש גוף רשמי שמפיץ משחקים וקונסולות של נינטנדו כמו סוויץ' ו-3DS.

כבר עכשיו ניתן למצוא את הנציגות הישראלית של נינטנדו פעילה בפייסבוק, ביוטיוב ובאינסטגרם. ישנו גם אתר רשמי של נינטנדו ישראל, אך נכון לרגע כתיבת שורות אלה הוא סגור למבקרים מאחר והעבודה עליו עוד לא הסתיימה.


מי שסוף-סוף עשתה לנינטנדו עלייה לארץ היא חברה בשם תור גיימינג, שזכתה במכרז. היא הוקמה ע"י ערן תור, שבעבר הקים את המפיץ הרשמי של אפל בישראל. לתפקיד המנכ"ל מונה רון קלדס, שניהל בעבר את הייצוג של קונסולת האקס בוקס בארץ.

הנה מה שהיה לערן תור להגיד על השקת הנציגות של נינטנדו בישראל:

"זה כבוד אדיר ואושר גדול להיבחר על ידי נינטנדו אירופה להיות המפיץ הרשמי של נינטנדו בישראל. בשבועות הקרובים אנו מתכננים להשיק רשמית את קונסולת הנינטנדו סוויץ' לקהל הישראלי. אנו מחויבים ללהפוך את נינטנדו למותג אהוב בישראל על ידי מבוגרים וילדים כאחד".

ננצל את ההזדמנות כדי לאחל בהצלחה לנינטנדו ישראל!

תגובות

במאמר זה

נגישות