האם ארגורן הצעיר יופיע בסדרה של שר הטבעות?

אתר מעריצים אמין יחסית של שר הטבעות טוען כי גרסה צעירה של ארגורן עתידה להופיע במרכז העונה הראשונה של הסדרה השאפתנית, שאמזון התחייבה מראש לחמש עונות שלה

חובבי הספרים של טולקין בוודאי יתעניינו בידיעה הבאה: על פי השמועות שמסתובבות בימים אלה ברשת, סדרת הטלוויזיה החדשה של שר הטבעות שאמזון עתידה להפיק תתמקד, לפחות בתחילת הדרך, בגרסה צעירה יותר של הדמות ארגורן.

השמועה על הופעת ארגורן בצעירותו על המסך פרשה כנפיים אחרי ציוץ בעמוד הטוויטר של אתר המעריצים TheOneRing.net. אמנם האתר לא חשף את המקורות עליו הוא מתבסס, אבל הוא נחשב לאמין באופן יחסי כשמדובר במותג של שר הטבעות.

"קיבלנו אישור ממקורות מרובים", נכתב בציוץ, "כי סדרת שר הטבעות של אולפני אמזון בה יושקעו מיליארד דולר תתמקד בעונתה הראשונה בארגורן הצעיר".

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא פורסמה תגובה רשמית של אמזון לגבי שמועה זו, לכן אנו ממליצים לקחת את הדברים בעירבון מוגבל עד שהם יובהרו.

בתחילת חודש אפריל פרסמנו פה מספר פרטים מעניינים לגבי סדרת שר הטבעות של אמזון, שמבחינה כרונולוגית אמורה להקדים את הספרים של טולקין ואת העיבודים הקולנועיים של פיטר ג'קסון. אמזון חתמה על עסקת ענק במסגרתה התחייבה להפיק 5 עונות של הסדרה, ואנו נשים עין במקרה ויופיעו פרטים מעניינים נוספים לגביה.

תגובות

במאמר זה

נגישות