בנות הפאוור פאף: אלה הליהוקים לסדרת הלייב אקשן

שלושת בנות הפאוור פאף עוברות מדו-מימד לעולם האמיתי עם ליהוקים לסדרת הלייב אקשן, שפרק הפיילוט שלה יצולם בעתיד הקרוב

בנות הפאוור פאף

לפני קצת פחות משנה דיווחנו כאן על הרצון של רשת הטלוויזיה האמריקאית CW להפיק גרסת לייב אקשן של סדרת האנימציה בנות הפאוור פאף, ועכשיו הפרויקט הזה קורם עור וגידים: הוכרזו הליהוקים עבור שלושת הבנות.

את המנהיגה, בלוסום, תגלם השחקנית קלואי בנט, אשר ידועה בזכות תפקידה הראשי בסדרה סוכני ש.י.ל.ד כדייזי ג'ונסון; את באבלס תגלם השחקנית דאב אוליביה קמרון (Dove Olivia Cameron), שגם היא הופיעה כדמות אורחת בסוכני ש.י.ל.ד, אבל מוכרת יותר בזכות תפקידה בסרט היורשים של דיסני, שמציג את הצאצאים של האנטגוניסטים מסרטי האנימציה הקלאסיים; ולנעליים של באטרקאפ הקשוחה תיכנס השחקנית והזמרת יאנה פרו (Yana Perrault), שעד כה הייתה פעילה יותר על הבמות של ברודוויי מאשר על המסך. נכון לרגע כתיבת שורות אלה, עוד אין מידע על ליהוקים נוספים.

בגרסת הלייב אקשן, בנות הפאוור פאף כבר אינן ילדות קטנות שנלחמות בפשע אלא נשים בוגרות, וכל אחת מהן הלכה לכיוון אחר: בלוסום מתמודדת עם הטראומות והצלקות של הקריירה שלה כגיבורת-על, באבלס מנסה בכל כוחה לשחזר את תהילת העבר ובאטרקאפ בכלל התרחקה מהאחיות שלה כדי לחיות חיים רגילים באנונימיות. עושה רושם שהעלילה תהיה הרבה יותר קודרת ולא תמצאו כאן "סוכר, פלפל וכל דבר נחמד".

חשוב לציין כי על פי הידיעה של Deadline בנושא, הסדרה נמצאת בשלב פרק הפיילוט בלבד ועוד לא הוזמנה עונה להפקה. הקודקודים של רשת CW יחליטו האם להמשיך וכיצד על פי פרק הפיילוט, שנכתב על ידי דיאבלו קודי (ג'ונו) והת’ר רגניאר (אייזומבי) ועל בימויו אחראית מגי קיילי (מספר פרקים של ריברדייל וסברינה).

תגובות

במאמר זה

נגישות