בנות הפאוור פאף חוזרות למסך כסדרת לייב אקשן

סדרת הלייב אקשן של בנות הפאוור פאף תציג את שלושת האחיות כשהן כבר בשנות ה-20 לחייהן ונאלצות להתמודד עם המציאות המורכבת כבוגרות

בנות הפאוור פאף

עוד סדרת אנימציה נוסטלגית משנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000 עתידה לקבל גרסת לייב אקשן, והפעם מי שעומדות על הכוונת הן בנות הפאוור פאף של Cartoon Network.

מבחינה עלילתית, גרסת הלייב אקשן המדוברת של בנות הפאוור פאף היא סדרת המשך, שמקפיצה את שלושת האחיות עם כוחות-העל מגיל בית ספר אל שנות העשרים לחייהן. בגרסה הזו אמורים לראות כיצד הבנות מתמודדות עם המציאות ועם אובדן התמימות הילדותית, תוך כדי שהן מפתחות רגשות טינה כלפי הילדות האבודה שלהן אחרי ש”בוזבזה” על הצלת העולם שוב ושוב. “סוכר, פלפל וכל דבר נחמד”? לא הפעם.

על פי הדיווח ב-Deadline, הסדרה תשודר על ידי רשת CW, שעבדה קשה מאוד למצב את עצמה כמעוז של גיבורי-על ופנטזיה עם סדרות כמו ריברדייל, סופרגירל, הפלאש ועוד. על התסריט אחראית הת’ר רגניאר (Heather V. Reginer), שהיה לה חלק בהפקת ובכתיבת כמה פרקים של הסדרות ורוניקה מארס ואייזומבי. את ההפקה של הסדרה תוביל ברוק מאוריו (Brook Maurio), שידועה יותר בשם העט שלה דיאבלו קודי (Diablo Cody) והיא כתבה את התסריט של הסרט ג’ונו מ-2007.

בנות הפאוור פאף המקורית התחילה את דרכה ב-1998 ומספרת על פרופסור אוטוניום, שרצה ליצור את הבנות המושלמות אבל בעקבות תאונה גם העניק להן כוחות-על בתהליך. שלושת הבנות, בלוסום, באבלס ובאטרקאפ, ליוו את הצופים לאורך 6 עונות עד שהסדרה ירדה מהמסך בשנת 2005. בין אז להיום היו כמה נסיונות לאתחל את הסדרה, אך אף אחד מהם לא החזיק לאורך זמן.

תגובות

במאמר זה

נגישות