הסדרה של אובי-וואן קנובי תכלול עונה אחת בלבד

נשיאת לוקאספילם, קטלין קנדי, רמזה במסגרת ראיון לתקשורת שאין תכנון להמשיך את הסדרה אודות הג'דיי אובי-וואן קנובי

אובי-וואן קנובי

מעריצים רבים של סטאר וורס שחיכו בקוצר רוח לסדרה החדשה על עלילות הג'דיי אובי-וואן קנובי בוודאי קיוו שיהיו לה לפחות כמה עונות, אבל צר לנו מאוד לאכזב אותם – לסדרה תהיה עונה אחת בלבד ללא כוונה להמשיך אותה מעבר לכך, מה שנקרא בפי שירותי הסטרימינג "סדרה מוגבלת" (Limited Series).

את הדברים האלה אמרה בעקיפין נשיאת לוקאספילם, קטלין קנדי (Kathleen Kennedy), בראיון לאתר The Wrap. היא לא הסבירה מדוע הוחלט להגביל מראש את אורך הסדרה. להלן הציטוט:

"היה מרגש מאוד לראות את הכישרון שהגיע. עכשיו אנחנו מפתחים את הסדרה המוגבלת של אובי-וואן קנובי עם דבורה צ'ו והיא עושה עבודה פנומנלית".

דבורה צ'ו היא הבמאית של אובי-וואן קנובי והיא עומדת גם מאחורי העונה הראשונה של המנדלוריאן, מה שעשוי להסביר מדוע לוקאספילם מהירו לקחת אותה לפרויקט לאור ההצלחה הרבה של הסדרה. עוד ברזומה שלה ניתן למצוא את הסדרות היפה והחיה ומר רובוט.

השחקן איאן מקגרגור יחזור לגלם את הג'דיי האהוב. במקור, הרעיון היה לעשות סרט באורך מלא על הדמות במסגרת היקום הקולנועי שניסו לטפח בשנים האחרונות, אבל לאור הנפילה הקשה של סולו בבתי הקולנוע החליטו בלואקספילם לשנות טקטיקה ובמקום סרט להפיק סדרה בלעדית לשירות הסטרימינג דיסני פלוס. אם לא יהיו עיכובים בלוח הזמנים, שלב ההפקה של הסדרה אמור להתחיל כבר בחודשים הקרובים ואת התוצאה המלאה נוכל לראות ב-2021.

תגובות

במאמר זה

נגישות