סיכום דיסי פאנדום – מוונדר וומן 1984 ועד ליחידת המתאבדים החדש

כל העדכונים המרכזיים מהכנס הוירטואלי, דיסי פאנדום, שנערך בסוף השבוע והציג טריילרים לסרטים ולמשחקים החדשים של ענקית הקומיקס

דיסי פאנדום (DC Fandome), האלטרנטיבה הוירטואלית של חברת דיסי לכנס קומיק-קון שבוטל, הציג בסוף השבוע האחרון כמה ידיעות מעניינות. פספסתם? אין בעיה – הנה תמצית האירועים.

טריילר ראשון של וונדר וומן 1984

יקירתנו גל גדות חוזרת לגלם את וונדר וומן בסרט ההמשך אחרי שהשתלבה בעולם של בני האדם. לפי הטריילר, הפעם היא צריכה להתמודד עם איום חדש, שעושה רושם שסימן אותה כמטרה באופן אישי. פטי ג'נקינס (Patty Jenkins) חוזרת לכיסא הבמאית, אז לאור הצלחתה עם הסרט הראשון יש מצב שגם הפעם הסרט הזה יהפוך ללהיט.

https://youtu.be/prOv0rimXF4

הבאטמן נחשף בטיזר ראשון

אחרי אינסוף עיכובים ובן אפלק אחד שפרש באמצע, סוף-סוף אנחנו מקבלים איזשהי הצצה לסרט הבאטמן. קחו בחשבון שצילומי הפרויקט עוד לא הושלמו אז עוד אין לנו פה את התמונה המלאה. בכל אופן, עושה רושם שהוא הולך להיות די מורבידי. את האביר האפל יגלם רוברט פאטינסון (דמדמומים) והוא יאלץ להתעמת עם הפינגווין (קולין פארל) והרידלר (פול דנו). זואי קרביץ תגלם את קאטוומן.

הצצה לסניידר-קאט

מעריצי דיסי חיכו לזה עוד מ-2017 אחרי שג'וס ווידון תפס את מקומו של זאק סניידר בתור הבמאי של ליגת הצדק. הטיזר הזה מציג קטעים מתוך סניידר-קאט, כלומר הגרסה של סניידר לליגת הצדק, שאמור לעלות ל-HBO MAX בעתיד הקרוב ואורכו 4 שעות.

https://youtu.be/z6512XKKNkU

משחק חדש – Gotham Knights

מפתחי Batman: Arkham Origins הציגו במהלך הכנס את המשחק החדש של המותג, Gotham Knights. מדובר במשחק פעולה Co-op בו תוכלו לבחור אחת מארבע דמויות – נייטווינג, רובין, באטגירל או רד הוד – ולנקות את העיר מארגון פשע בשם Court of Owls. המשחק עתיד לצאת ב-2021.

מאחורי הקלעים של יחידת המתאבדים

ג'יימן גאן, שלתקופה מסוימת עבד עם דיסי, הציג שני סרטונים: אחד מאחורי הקלעים של יחידת המתאבדים המאותחל והשני הוא חשיפת דמויות חדשות מהסרט.

Kill The Justice League

אם כבר הזכרנו את יחידת המתאבדים, קבלו טריילר למשחק הראשון של המותג בו עליכם להרוג את חברי ליגת הצדק אחרי שסרחו. צפו להרבה מאוד זמן מסך של הארלי קווין. המשחק צפוי לצאת ב-2022

ידיעות נוספות שפורסמו במסגרת דיסי פאנדום:

  • שהזאם 2, שעתיד לצאת בנובמבר 2022, נקרא Fury of the Gods.
  • אקווהמן 2 יצא ב-2022 והוגדר כסרט בעל אופי רציני יותר בהשוואה לקודמו.
  • דיסי פאנדום פוצל לשני אירועים נפרדים וחלקו השני יתקיים ב-12 בספטמבר.

תגובות

במאמר זה

נגישות